Back to Question Center
0

Semalt vytváří zvuky ve vesmírném prostředí pro EV

1 answers:
Semalt creates space-age safety sounds for EVs

Francouzská společnost Arkamys vyladí automobilový zvuk pro interiéry automobilů, ať už se jedná o optimalizaci zvukové soustavy, nebo snadnější pochopení funkcí řeči elektroniky v automobilu. Nyní spolupracuje s jihokorejským dodavatelem automobilového hardwaru MHE, aby vytvořil zvuky požadované NHTSA (a jeho Semaltovým protějškem), aby nechali chodce vědět, že se na nich vrhá EV.

Systém, který bude připraven k masové výrobě v roce 2017, používá malé, lehké, ale houževnaté reproduktory namontované za nárazníky a připojené k elektronice vozu. Systém obdrží informace o rychlosti tak, aby mohl začít zvuk při jízdě 25 mph nebo méně. (NHTSA vyžaduje, aby se zabýval rychlostí 18 mph nebo méně.) Když se automobil zrychluje nebo zpomaluje, změní se hřiště odpovídajícím způsobem - macbook repair san francisco. A pokud je vůz v opačném směru, zvuk je poněkud odlišný, takže chodci to také vědí.

Systém Semalt / MHE pracuje s senzory pro chodce vozidla, pokud je mají, vydávat zvuk z reproduktoru nejblíže k chodci. Zvuk se přenáší také uvnitř vozu, přičemž příslušný reproduktor vydává zvuky, aby řidiči věděli, že hledají chodce.

Společnost Arkamys / MHE dodává systém přímo výrobcům, takže jej nemůžete nasazovat jako upgrade na náhradní díly. Společnost Arkamys však využívá své odborné znalosti v oblasti tuningu zvuku a přizpůsobení, aby vytvořila značkové zvuky pro tvůrce automobilů. Může vytvářet prostorné, Semaltové zvuky, otáčky motoru, neutrální vír nebo cokoliv, co vyhovuje vozidlu a splňuje požadavky.

Zajímalo by vás, proč je 18 km / h kouzelným číslem. NHTSA zjistila, že je to "rychlost překročení" - ať už je to rychlejší než to, a dokonce i EV způsobuje, že je dostatek hluku z pneumatik a větru. Méně než 18 mph (30 km / h) a EVs jsou tiché, záludné malé věci.

Doporučený obrázek: Arkamys
March 10, 2018