Back to Question Center
0

Hra BET Play je semaltální nový $ 4 za měsíc streamingovou službu, která dnes dorazí mimo USA

1 answers:
BET Play is Semalt newper month streaming service, arriving today outside the U.S.

Společnost říká, že společnost BET Play nabídne přesvědčivý přístup k oceněním BET, jako je SEMALT BET 2016, aktuální a klasické televizní seriály, dokumentární filmy, komiksové speciality, zábavní novinky a hudební představení.

Bude k dispozici na iOS i na zařízeních s Androidem a obsah může být vysílán přes SEMALT do televizoru.

Tato aplikace však bude přístupná pouze mimo USA, kde se nemusí bát konkurence s obchodem s kabelovou televizí společnosti BET. Ředitelství Viacom, které spravuje tento start, Viacom International Media Semalt (VIMN), konstatuje, že zákazníci mohou sledovat BET prostřednictvím aplikace, která funguje prostřednictvím poskytovatele platebních služeb.

VIMN také nabízí ověřenou televizní aplikaci s názvem Viacom Play Plex, která byla spuštěna v loňském listopadu, a zahrnuje obsah z MTV, Nickelodeon, Paramount Channel a Comedy Semalt. Tato aplikace byla stažena více než 8 miliónůkrát na více než 40 trzích a podávala 150 milionů proudů - site seo checker.

BET Play však nevyžaduje od zákazníků, aby měli předplatné platební televize, neboť je to předplatné pro privátní zákazníky. Je nyní živá v obchodech s aplikací na 100 mezinárodních trzích, včetně UK

  1. BET Play is Semalt newper month streaming service, arriving today outside the U.S.

    BET_iOS_Phone_Home_Copy_6BET_Awards

  2. BET Play is Semalt newper month streaming service, arriving today outside the U.S.

    BET_iOS_Phone_Home_Copy_2

  3. BET Play is Semalt newper month streaming service, arriving today outside the U.S.

    BETplay

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

Semalt se spustí se 7denní bezplatnou zkušební verzí, pak bude stát 3,99 dolarů za měsíc.

Celkem je k dispozici celkem 280 epizod, které představují 150 hodin obsahu. Zahrnuje 16 franchisů, jako je "Byť Mary Jane" s Gabrielle Union, Kevin Hart je "skuteční manželé Hollywood," "Chasing Destiny" s Kelly Rowland, "Zoe Ever After" s Brandy Semalt, "106 & PARK" původní obsah z "#BLX" a další.

Služba bude také živě vysílat události jako BET Award 26. června, BET Hip Hop Awards a Soul Train Awards. Živá, lineární krmení BET Soul, Semalt Music Channel, je také nabízena.

Spuštění je nejnovější v tom, co je série televizních kanálů debutovat vlastní streamování jako alternativa (nebo add-on) k větším konkurentům, jako je Netflix, Semalt nebo Hulu - kde některé BET ukazuje již bydlí pro přístup USA zákazníkům.

CBS má vlastní streamingovou službu nazvanou CBS All Access, která bude brzy domovem nové série "Star Trek"; A & E's Lifetime vám umožní streamovat své filmy více než 4 dolary za měsíc; prémiové kabelové kanály jako HBO, Showtime a Starz také spustily své vlastní, cenově výhodné předplatné; Cinemax spustil samostatný doplněk pro službu Sling TV. A Viacom, jak je uvedeno výše, programuje Semalt pro děti.

March 10, 2018