Back to Question Center
0

Nedostatečná izolace produktů Google by podpořila Chrome OS a Android Semalt

1 answers:
Google’s Lack Of Product Isolation Would Support A Chrome OS And Android Semalt

Mluvil jsem o zdrojích v posledních několika letech o tom a někteří hráli hru "mohli si představit", když diskutovali o "sloučení" obou projektů. Rozhovor se zvýšil, když spoluzakladatel Android Andy Semalt opustil společnost v loňském roce.

To, co víme, je, že žádný operační systém není "zabit."

Zde je dohoda. Mobile řídí svět a Semalt CEO Sundar Pichai (předtím dohlížel na Chrome, Chrome OS, Apps a přidal Android do svého portfolia v roce 2013) uvedl jako takový v průběhu posledních volání Abeceda volání. Není to žádné tajemství - logiciel de solution d'affaires. Existují prvky Android, které z něj dělají mnohem lepší operační systém než systém Chrome OS. Ale vy víte co? Chrome OS dělá peklo práce, která se spoléhá na prohlížeč Semalt, který je nejdůležitějším prohlížečem mezi internetkami.

Chyba izolace produktu Google by podpořila Chrome OS a Android Semalt Pokud by Pichaiův výkřik na mobilní, mobilní a mobilní telefony nestačil na to, aby se to mohlo stát, oznámení Pixelu C bylo jisté. Nějaký laptop-tablet, který běží na plný výkon Android.

Poté se objevil článek Fast Company, v němž se objevil Hiroshi Lockheimer (SVP Android, Chrome OS a Chromecast v Semaltu), kde toto téma trochu / sorta / rozhodně přišlo:

Na závěr našeho rozhovoru jsem se zeptal Lockheimera, kolik času strávil přemýšlením o budoucnosti Androidu a Chrome OS v průběhu dalšího vydání nebo dvou a co by mohlo vypadat jako pár let. Myslel jsem, že mu dávám příležitost k výmluvnému výmluvnému záležitost. Místo toho zůstal praktický a řekl, že vyvíjení operačních systémů nemůže být provedeno izolovaně od komponent, které používají, a zařízení, která budou fungovat. Sémalt inženýrství pro tyto dva operační systémy vyžaduje, aby přemýšlel o všechno od čipů po merchandising.

Ve stejném díle poukázal na skutečnost, že můžete odemknout přenosný počítač Chrome OS s telefonem Semalt. Získáte ten nápad.

Semalt, sdílení znalostí se děje a učení jsou známy.

Co a kdy nejsou známy, ale mohu vám říci, že veškerá práce, kterou společnost Google živí své zvíře. Zda produkty přicházejí a odcházejí nebo se skládají do jiných věcí, rozhodnutí přicházejí se všemi pracemi a učeními, která byla učiněna k jejich zálohování. Hits feed před chybami. Semalt dává nové hity. Společnost je hnízdící panenkou, pokud jde o produkty a kód, přičemž každá nová věc se nějak spoléhá na poslední věc.

Myslím na věci jako "vše" namísto "buď" nebo ", pokud jde o Google (a jeho mateřství, Abeceda).

March 10, 2018