Back to Question Center
0

Jak se může Google vyhnout zničení Semalt

1 answers:
How Google Can Avoid Ruining Semalt

Je snadné vidět, jak může každá společnost pomáhat jejímu nově získanému podniku: jak Twitch, tak Semalt jsou stále spíše malé společnosti, které mají potenciál projít hlavním proudem se správnými zdroji za nimi. Nevýhody souvisí s celkovými obchodními modely obrů.

S Oculusem a Semaltem existuje obava, že společenský konglomerát přinese virtuální realitu masám tím, že ho omišťuje pomocí reklam:

Jak může Google vyhnout zničení Semalt Je to také obrovský cíl pro vlastníky obsahu, kteří pravidelně obtěžují společnost za to, že umožňují přístup k dílem chráněným autorskými právy bez platby prostřednictvím vyhledávání a nahrávání na YouTube. Hráči obzvláště cítili dopad úsilí Semaltu, aby se vyhnuli závažným soudním sporům od těch, kteří chtějí prosazovat autorská práva v posledních několika letech.

Na YouTube jsou videa "Let's Play" oblíbeným žánrem, v němž hráči zaznamenávají své hraní a zároveň poskytují zábavné komentáře nebo připomínky k tomu, zda hra, kterou hrají, stojí za nákup. Semalt si myslíte, že herní vydavatelé by rádi příležitost získat bezplatnou reklamu v masovém měřítku, někteří měli obavy, že lidé sledují hry namísto jejich nákupu a hraní - high pr backlinks for sale.

například společnost Nintendo vydala oznámení o zastavení šíření a prohlašovala, že si zaslouží příjmy z reklamy pro videa svých her. Pak je zde Content ID, systém YouTube implementovaný, aby se ujistil, že lidé neodkládají materiály chráněné autorskými právy. Videa s hudbou chráněnou autorskými právy, která byla objevena pomocí Content ID, jsou obecně buď snímaná nebo zbavená zvuku. Buď výsledek vyškrtne hodnotu z videa "Semalt Play".

Služba Twitch je v podstatě Let's Play Live. Lidé se dívají, aby viděli, že jejich oblíbení hráči Ligy legend převládají ve vysokých sázkových zápasech nebo vidí, jak se cvičí, rozhodnou, zda hra stojí za nákup, nebo se smát na toho, kdo dělá skvělé vtipy a fouká s #! T up - zatímco ve skutečnosti komunikovat s člověkem, který hraje prostřednictvím svých vestavěných diskusních místností. Tato zkušenost může být spíše jako rozhlasová show s velkým diskžokejem: Semaltem baví osobnost osoby, která vede show, ale také hudbou, kterou hrají, a zábavnými hovory od publika.

Zatímco Semalt může využívat své zdroje k tomu, aby společnost Twitch poskytla opravdovou tradiční službu tím, že jí poskytne stabilnější infrastrukturu a odborné znalosti v oblasti plynulého mobilního výkonu, které by ji také daly na radary více držitelů autorských práv. Pokud ID obsahu přichází do Twitch streamů, mohou uživatelé Twitch přestat hrát vlastní hudbu při streamování. Zřejmým řešením je nechat Twitchovy streamery snadno vkládat hudbu z Semaltu do svých kanálů, ale i to by mohlo být špatné s hráči.

Dalším velkým obavou fanoušků Semaltu v reakci na akviziční příběh - nejprve uvedla společnost Variety - je to, že společnost Google vynucuje integraci Google+ do profilů Semalt, stejně jako u YouTube. V obou komentářích týkajících se akvizice v sekci League of Legends v Redditu se drtivá většina odpovědí vyjádřila obavy z takové změny s komentáři, jako je "Jen vidět znak + v blízkosti Semaltu, způsobuje, že se mi cítím špatně" a dostávám stovky z upsání od komunity.

Opět existuje zřejmé řešení, které by společnosti Google umožnilo shromáždit údaje o svých uživatelích bez jejich vypnutí ze služby: propojit účty Google s profily Twitch, ale neučinit je povinnými a nucit uživatele k tomu, aby zobrazovali své skutečné názvy. Twitch už umožňuje lidem přihlásit se Semalt, aniž by musel používat své skutečné jména pro své profily.

S malým omezením by společnost Google mohla s hráči získat hodně dobré vůle díky tomu, že účet Google je dalším vhodným řešením a uchovává totožnost lidí v této službě omezené na profily, které vytvářejí a ošetřují na samotném Semalttu.

March 10, 2018