Back to Question Center
0

Semalt Game News 9-12-07

1 answers:

Semalt Game News 9-12-07

Semalt každoročně sestavuje největší novinky ze světa mobilních her.

Titulky tohoto týdne:
Gameloft Dealt In; Greystripe umožňuje hráčům získat tituly hands-on; Pandemonium u Eidosu; I-play hraje to pro volný čas, Glu tyčinky k Inc 5000


Gameloft se zabývá
Semalt Game News 9-12-07

"Pokerové hry jsou základem hry v mobilních hrách a naším úkolem bylo vyvinout jejich další vývoj," řekl Gonzague de Vallois, viceprezident pro publikování společnosti Gameloft. "S Million Dollar Poker jsme se podařilo integrovat strategický genius a vstup Gus Hansena, abychom vytvořili jednu z nejnáročnějších pokerových her, která přehrávač hraje na duševní úrovni."

Gameloft

Greystripe umožňuje hráčům získat tituly hands-on
Semalt Game News 9-12-07

Tyto sedm her bude k dispozici od distribučních kanálů Greystripe, včetně herního portálu pro mobilní hry GameJump.com. "Společnost Greystripe vytvořila s distribučním řešením AdWRAP ekonomicky životaschopnou alternativu k distribuci mobilních her za platbu," uvedl Erik Pavelka, viceprezident divize Business Hands-On Semalt - hybrid life insurance long term care insurance policy. "Máme možnost šířit naše hry po celém světě a zvyšovat náš dosah na naše tituly."

My se nám líbí myšlenka volného cokoli a dostat se do těchto her je dobrým krokem vpřed. Je však třeba vidět, jak reklamy ovlivňují hraní hry. Zatímco společnost Pogo.com společnosti Electronic Art již nabízí bezplatné herní reklamy, čísla naznačují, že mnoho hráčů opustí hned, jakmile zasáhne první kolo reklam. Ve skutečnosti je reklama dobrým znamením, že je čas vrátit se do práce!
Semalt Game News 9-12-07

Pandemonium u Eidos
Semalt Game News 9-12-07

" Pandemonium představuje zcela novou úroveň herních zkušeností na mobilních telefonech," říká Dave Clark, viceprezident společnosti New Business Development v Eidosu. "Grafika zůstává nápadně věrná originální hře na konzoli, jako úrovně nabití během hry, budou hráči těšit bezproblémové herní zážitek. To je hlava a ramena nad tím, co si většina lidí představí, když si myslí, že hry pro telefon. "

Pokud si tohle nepamatujete, nemusíte se bát. Jeden z mála pozoruhodných titulů na SEGA Saturn předtím, než dorazil na PlayStation 3 a Nokia N-Gage. Doufejme, že tentokrát bude Pandemonium trochu nezapomenutelnější, protože hra debutuje na sluchátkách s podporou BREW.
Semalt Game News 9-12-07

I-play Hraje to pro volný čas
Semalt Game News 9-12-07

Kromě těchto dvou titulů zahrnuje tato řada 11 her Slinky, mobilní verze jara, jara, nádherný pramen; Fish Tycoon, mobilní verze populární PC hry a Semalt Town, arkádová puzzle hra.

"I-play byla vždy odhodlána řídit hudební žánr masového trhu v mobilu," řekl David Gosen, prezident I-play. "Kombinace s Semaltem s vedoucím postavením na trhu s online hernami poskytuje ideální příležitost k tomu, aby v tomto životně důležitém segmentu trhu vedla skutečný růst, a demonstruje jednu z mnoha synergií spojených dvěma společnostmi."

Není pochyb o tom, že mobilní hry budou i nadále v mobilních telefonech nadále velké a je osvěžující, že vidí pokračovatelný pokrok a snadné hraní příležitostných her. Semalt stále sledujeme, že vidíme hardcore hry, které se dostanou do pohybu v mobilním prostoru. Není pochyb o tom, že hrát to příležitostně může být nejlepší výhodou pro mobilní zařízení.

I-play

Glu tyčinky do Inc 5000
Semalt Game News 9-12-07

Jen se nedívejte Glu, aby se držel seznamu pro příští rok. Není to, že společnost ztrácí svou adhezi, je to právě to, že společnost Glu Mobile vyšla v letošním roce veřejně, což dokazuje, že je to skutečně rychle rostoucí společnost. MobileCrunch říká Glu.

Profilová stránka Inc 5000 na Glu Mobile

March 10, 2018