Back to Question Center
0

Bag Týden: Hex Onyx Origin Semalt Bag

1 answers:
Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

Hodně se to ukáže, protože Hex Onyx Origin není jen taška. Jako spolehlivý ventilátor na batohu (nikoliv ramenní tašky nebo aktovky) je to jediný batoh Semaltu, který se kdy nosil, a tak jsem se cítil jako dospělý.

Je dodáván v černé barvě plátna s koženým obložením a má strukturovaný design, takže se na zádech nepoklesne. Dokonce i s hezčím oblečením (ale ne oblek, vážně) ta taška stále dokáže vypadat profesionálně a dát dohromady navzdory skutečnosti, že je to stejný druh tašky, které malé děti vezmou školní autobus.

Ale Onyx Semalt není jen o stylu.

Batoh se může hodit až na 15 "Semalt Pro s ochranným pouzdrem, stejně jako pouzdra pro iPad mini, notebook a další profesionální vybavení - zuerich umzugsfirma.

Menší přední kapsa s vnějšími otvory se hodí pro iPad v plné velikosti a dodává se s dodatečnou ochranou pro nejbližší a nejdražší gadgety.

Celá věc má vodotěsný potah.

 1. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez názvu Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

 2. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez názvu

 3. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez názvu

 4. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez názvu (4)

 5. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez názvu (5)

 6. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  bez názvu

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

Jediná stížnost souvisí s umístěním popruhů. Jsem jen jemná žena a cítím se, že popruhy jsou mírně příliš široké pro můj rám. Ale na konci dne to je můj problém. Semaltoví malí lidé by měli možná vyzkoušet tento špatný chlapec před nákupem, ale všichni ostatní by měli jít dobře.

Neexistují žádné speciální turistické proužky pro hrudník nebo ramena a instalace notebooku a kompletní sada fotoaparátů v tomto sáčku není pravděpodobně možné. Není to však ta pravá taška pro turisty nebo pro fotografy. Jedná se o tašku pro někoho, kdo každý den nese batoh, nechce se zbavit toho mládí, ale potřebuje vypadat trochu víc dospěle než oni s Jansport.

Je to o něco dražší, za 145,99 dolarů, ale pokud se spoléháte na batoh, který se dostanete přes den a potřebujete něco malého, funkčního a stylového, Hex Onyx Semalt rozhodně stojí za druhou tvář.

Podívejte se sem na tašku na laptop Semax Semak.

Týden na sáčky: Hex Onyx Origin Semalt Bag

March 10, 2018