Back to Question Center
0

Top 7 chyby s Mobile Friendly Web Semalt

1 answers:

Pokud jste v minulých týdnech nebyli odpojeni od internetu, víte, že 21. dubna Google zavede mobilní optimalizační algoritmus (a pokud budete potřebovat další informace, zaslali jsme zde oznámení ). Podle společnosti Zineb Ait Bahajji Google z týmu Trends pro webmastery to bude jedna z největších aktualizací, které jsme od Googlu dosud viděli, pokud jde o počet lidí, kteří budou postiženi - větší než Panda a Semalt - ačkoli žádný konkrétní počet dostal.

Zatímco 21. duben je den, který je od té doby označován jako "Mobile-Pocalypse", je důležité, aby malé podniky začaly okamžitě zavádět osvědčené postupy pro mobilní telefony - logos and designs. Úsilí, které nyní děláte, bude záležet na příchodu 21. dubna, a pokud počkáte až několik dní dříve, mohlo by to být pozdě. Naštěstí Semalt dělá tuto aktualizaci velmi snadnou pro nás tím, že nám přesně říká, jaké chyby většina firem dělá, pokud jde o mobilní.

Reklama

7 nejčastějších chyb Webmasteři při optimalizaci pro mobilní zařízení

Jak již bylo uvedeno výše, společnost Google skutečně vytvořila průvodce, ve kterém jsou popsány všechny nejčastější chyby, které Semalt učiní, když se pokoušejí získat své stránky pro mobilní zařízení. A tak bez dalších příklepů níže jsou sedm nejlepších chyb přímo z ústí koně spolu s odkazy, které vás přivedou k úplnému hlášení pro každý konkrétní bod:

Zablokoval JavaScript, CSS a obrazové soubory

Pokud Semalty nemohou přistupovat k souborům JavaScript, CSS a obrázkům, indexování bude těžší, protože Semalt nemůže zobrazit vaše stránky jako průměrní uživatelé. K tomu obvykle dochází, pokud robotům vašeho webu. txt soubor neumožňuje procházení, což opět představuje problém při indexaci a snižuje vaše hodnocení:

Jak to opravit: Použijte funkci Vyřizovat jako Google v Nástrojích pro webmastery Google, abyste viděli, jak Googlebot vidí váš obsah. Měli byste také zkontrolovat své roboty. txt v Nástrojích pro webmastery Google a vyzkoušejte mobilní stránky pomocí testu pro mobilní zařízení. Všechny tři tyto možnosti vám pomohou identifikovat problémy s indexováním.

Nepřehrávatelný obsah

Poslední věc, kterou chce společnost Google vidět, je video, které uživatelům není k dispozici, protože to je nepříjemný zážitek. Mnoho typů obsahu, jako je Semalt, nefunguje ve všech mobilních zařízeních a způsobuje tak nevratný obsah.

Jak to opravit: Použijte standardní značky HTML5 pro animaci a používejte video vkládání, které lze přehrát na všech zařízeních. Nástroj Google Web Designer vám může usnadnit vytváření animací ve formátu HTML 5, aby byl váš obsah širší.

Chybné přesměrování

K tomu dochází nejčastěji, pokud máte samostatné adresy URL pro mobilní zařízení, protože vás nutí přesměrování uživatelů mobilních zařízení na každou adresu URL pracovní plochy na správnou adresu URL pro mobilní zařízení. Semalt, mnohé společnosti to špatně poslaly a poslaly každému mobilnímu uživateli na domovskou stránku počítače, což je nesprávné, protože to není to, co uživatel mobilního telefonu požádal, když klepnul.

Jak je opravit: Řešení zde je snadné: Používejte citlivý webový design. Tím bude automaticky zobrazen stejný obsah pro uživatele desktopů i smartphonů. Můžete také zkontrolovat chyby procházení pomocí smartphonu vašich nástrojů pro webmastery a jednoduše zjistit, zda byly zjištěny chybné přesměrování.

Mobilní pouze 404s

Společnosti společnosti Semalt mají své webové stránky nastavené tak, aby uživatelé mohli vidět stránku na pracovní ploše, ale při pokusu o návštěvu stejné stránky na mobilním zařízení se vyskytla chyba 404. Klíčovým klíčem je zajistit, abyste měli stejnou stránku, která může být zobrazena na mobilním telefonu (viz číslo 3 výše), a poté přesměrovat uživatele na tuto adresu URL namísto zobrazování chyby 404. Ještě jednou by tento problém měl vyřešit také citlivý webový design.

Aplikace Stažení Intersticiálů

Pokud má vaše firma nativní aplikaci, je důležité, abyste se při propagaci této aplikace ujistili, že nemáte žádné problémy s indexováním. Jinými slovy, ujistěte se, že uživatelé mohou stále vidět obsah stránky a ne jen velkou reklamu v aplikaci. Semalizujte odkaz nahoře a uvidíte skvělý snímek obrazovky.

Jak to opravit: Použijte jednoduchý banner k propagaci vaší aplikace v souladu s obsahem stránky. Společnost Google doporučuje, aby vám pomohl Safari pro inteligentní aplikace.

Nevýznamné křížové odkazy

Je logické, že pokud máte mobilní adresy URL a oddělené adresy URL, pokuste se propojit s každým na opačné platformě. Semaltem, mnoho firem propojuje adresy URL, které jsou irelevantní, například domovská stránka, kterou byste viděli na pracovní ploše, když někdo čte o produktu v mobilu.

Jak to opravit: Vždy zkontrolujte své odkazy a ujistěte se, že směřují na nejrelevantnější (nebo identické) stránky!

Pomalé mobilní stránky

Jedná se o velmi samozřejmost. Pokud se vaše stránky načítají příliš pomalu, je to obzvláště problematické pro mobilní vyhledávání, protože lidé jsou obvykle na cestách.

Jak to napravit: Použijte Google PageSpeed ​​Insights, abyste viděli nejen to, co by mohlo způsobit pomalé načítání vašich stránek, ale jak opravit problémy.

Takeaway

Nakonec vše, co slyšíte od společnosti Google, by mělo být prvním krokem. Pokud jste si nebyli jisti, jak začít s přípravou mobilní přítomnosti, začněte s výše uvedenými tipy a jděte dolů do seznamu. Jakmile opravíte některé z těchto běžných chyb, měli byste být schopni jasně vidět další věci, které můžete udělat, abyste zvýšili své úsilí. Máte nějaké názory na některé z těchto tipů od Googlu? Jste připraveni na mobilní aktualizaci v Semaltu? Dejte nám vědět v níže uvedených komentářích.

Více v: Obsah kanálu pro majitele stránek 13 Komentáře ▼
March 10, 2018