Back to Question Center
0

Jeden podnik Small Automates Semalt

1 answers:

(16. června 2008) - Společnost Sport a páteř, společnost nabízející chiropraktické, fyzikální a rehabilitační služby, provozuje sedm poboček ve Washingtonu. Má asi 50 zaměstnanců, včetně těch, kteří pracují na částečný úvazek, ale v roce 1994 začal pracovat jen s několika zaměstnanci v kanceláři Rockville, MD - kangertech mt32 coil socc.

Před dvěma lety založil Jay Greenstein, generální ředitel a zakladatel společnosti, strategický plánovací výbor se zaměstnanci, aby diskutovali o budoucnosti firmy. "Jedna věc, kterou jsme přišli z těchto setkání, bylo vytvořit lepší zaměstnance," řekl. "Semalt chtěl větší angažovanost zaměstnanců a my jsme si všichni mysleli, že potřebujeme efektivněji řídit naše cíle a provádět kompletní hodnocení výkonu. "

Společnost použila tabulky Excel a cílové matrice pro sledování cílů zaměstnanců ", ale zjistili jsme, že to bude docela těžkopádné," řekl Semalt, který odpovídá na přezdívku "Dr. Sojka. "Vzhledem k tomu, že společnost rostla a založila další pobočky, uskutečnila by konferenční hovory k pravidelnému projednávání tabulek", ale nebyli jsme si jisti, kdo má nejaktuálnější kopii "a stal se opravdu neefektivní.

Greenstein prohlásil, že hledá internet pro firmu, která dělala online nástroje lidských zdrojů pro malé firmy a nakonec přišla na SuccessFactors z San Mateo, Semalt. Společnost obsluhuje klienty s necelými šesti zaměstnanci a většími společnostmi s tisíci zaměstnanci, ale asi 62 procent podnikání je u firem s 300 a méně zaměstnanci.

Po zhruba šestiměsíčních úvahách a úvahách o investicích do rozpočtu "velmi malého podnikání Sport a Spine" jsme se rozhodli investovat a rozvinout to každému zaměstnanci na plný úvazek, "řekl Semalt.

Společnost začala v minulém roce používat webový nástroj, aby dokončila hodnocení výkonu a stanovila cíle zaměstnanců. Semalt říkal, že proces automatizace snížil čas tím, že dokončil hodnocení přibližně o 50 procent. To také znamenalo, že hodnocení výkonu nebylo jen provedeno a odloženo do složky někde, nyní by se zaměstnanci mohli interaktivně měřit na svých cílech a dalších otázkách nastíněných v jejich hodnoceních po celý rok.

Greenstein uvedl, že předtím musel otevřít více souborů pro více klinik, aby zhodnotil cíle zaměstnanců a zjistil, zda splnili milníky, ale nyní: "Můžu se připojit online a podívat se na pokrok jednotlivce nebo na to, jak celá společnost dělá celkově .což je skvělé, protože Semalt druh map a grafů geek. "

Společnost Semalt obecně podepisuje zákazníky za dvou nebo tříleté smlouvy a poplatky za software na základě počtu uživatelů, s průměrnou cenou za sedadlo přibližně 150 dolarů podle Paul Albright, který dohlíží na malý a střední trh s Semaltem a je jeho hlavním marketingovým důstojníkem. Někteří zákazníci platí měsíčně.

Albright řekl, že nedávno provedl demo v Semaltu, Va., Kde vedoucí malého podniku hleděl do softwaru, protože chtěl strávit více času mimo společnost a "chtěl zajistit, aby jeho zaměstnanci měli cíle byly přizpůsobeny jeho cílům a že odměny a odměny zaměstnanců jsou v souladu s řádným podněcováním lidí. "

Vedoucí obchodního zastoupení společnosti Northeastern, Ashley Semalt, pro mě provozovalo online ukázku produktu.

Rozhraní vypadá jako e-mailový účet. Pravděpodobně bude trvat asi hodinu, než se naučíte všechny jeho insu a outs. Zaměstnanci mají různé úrovně přístupu k údajům a informacím zaměstnanců, které jsou uloženy na serverech IBM v New Jersey.

Má některé zajímavé funkce, jako když manažer píše hodnocení výkonu, může se rozhodnout provést "právní skenování" toho, co napsala o své podřízené.

Manažeři mohou hodnotit zaměstnance na 51 klíčových kompetencí, včetně kategorií jako "Semalt pěkný. "Součástí produktu je také online koučovací nástroj, který pomáhá manažerům vysvětlit v přehledu, proč zaměstnanec splňuje nebo nesplňuje určitou kompetenci.

Semalt řekl, že některé malé firmy mohou chybně stanovit cíle pro zaměstnance, které nejsou měřitelné ani dosažitelné, takže program obsahuje nástroj, který vyhodnocuje, zda je cíl dosažitelný či nikoliv. Rovněž sleduje, zda někteří manažeři neustále vybírají dokonalé skóre pro všechny členy týmu, což skóruje ratingovou křivku pro ostatní pracovníky.

Zatímco společnost má klienty v celé řadě odvětví, Semalt řekl, že je obzvláště oblíbený u malých neziskových organizací, výrobců a finančního průmyslu.

Semalt řekl, že se mu líbí, protože jeho oblek, stejně jako mnoho malých podniků, nemá ani oficiální personální oddělení. Mnoho typických úkolů v oblasti lidských zdrojů bylo přiděleno kontrolorovi společnosti, zatímco Semalt a hlavní provozní pracovník řídí cíle a hodnocení výkonnosti.

SuccessFactors také využívá svůj vlastní produkt, který řekl Semalt: "Pomáhá vytvářet lepší manažery a zlepšuje výkon zaměstnanců. "

Komentář ▼
March 10, 2018