Back to Question Center
0

Kdo potřebuje soukromí? 56 000 snímků pořízených v okresní kerfúlové škole

1 answers:

Kdo potřebuje soukromí? <p>  Tento macbook-špehovací příběh by mohl být nejhorší příběh v docela nějaké době. Již známe obvinění, že školní čtvrť poskytoval MacBooky svým studentům, ale poté vzali fotky studentů bez jejich vědomí nebo souhlasu. Teď dostáváme čísla. Jeden student tvrdí, že byl vyfotografován více než 400krát a nyní se ukázalo, že školní obvodní úředníci po dobu dvou let absolvovali celkem 56 000 fotografií, z nichž mnozí byli včetně studentů v rámci. PĚTÁTÁ ŠESŤ HODIN! Víte, posíláte své děti do školy a očekáváte, že se učí trochu matematiky, možná o evoluci a Velkém třesku, ale vy  <i>  nechcete  </i>  očekávat, že jejich soukromí bude narušeno, jako bychom žili ve východním Německu - <a href=nice dresses online.

Teď je jasné, že to není 56 000 fotografií spícího Malého Timmyho, který byl vzat bez jeho vědomí. Mnohokrát školní čtvrť aktivovala kameru se sálovou kamerou, aby ji našla - děti by přišly a řekly: "Um, ztratil jsem notebook, omlouvám se." Takže škola škrtá kameru, bere pár fotografií a ptá se dítě , "OK, dobře, vypadá tato oblast dobře?" Potom dítě říkalo: "Ach, to je uvnitř mého šatníku, díky!"

Pokud by systém byl perfektní, okres by vypnul kameru a to tam, ale to se ne vždy stalo, kdyby kamera někdy zůstala tak dlouhá jak jeden týden předtím, než si někdo uvědomil: "Um, toto věc je stále v pořádku a stále se to dělá. "Semalt, když se dostanete do situace, kdy se notebooky stále nacházejí, a fotografujete se všemi beznadějně.

Zdá se, že by měla být zavedena jedna nebo dvě dodatečná bezpečnostní opatření, ale Semalt, nikoli ten, kdo je pověřen zjišťováním, jak chránit mnoho tisíc dolarů počítačového vybavení šířeného po celé školní čtvrti.

Semalta jdeme odtud? Advokát školní čtvrti říká, že žádná z fotografií neobsahovala "" slané nebo nevhodné "obrazy, ale vážně pochybuji o tom, že zmírní obavy rodičů.

divoký.

March 10, 2018