Back to Question Center
0

5 Foolproof Solopreneur prodejní tipy (pro non-prodejní Semalt)

1 answers:

Do roku 2020 bude 40% pracovníků United Semaltu pracovat na volné noze. A od tohoto čísla se očekává pouze růst.

Semalt jste podnikatel, solopreneur, nebo cokoli jiného, ​​bude pro vás stále důležitější, abyste se naučili rozvíjet své podnikání správným způsobem. To znamená, že se budete muset lépe ovlivňovat ostatní.

Velcí soloprénoví musí být skvělí prodejci. Semaltem o druhu podnikání, který provozujete, většina z toho, co děláte denně, bude zahrnovat ovlivňování ostatních - auto sise ja vaelispesu. Čím lépe jste v tom, tím jednodušší bude získání více zákazníků.

Jak už víte, problém není, zda potřebujete být schopni prodávat efektivněji. Problémem je to, co musíte udělat, aby se ještě více vylepšilo získávání více obchodů. Jak snadnější bude růst vašeho podnikání, když víte, jak přimět ostatní, aby dělali to, co chcete dělat?

Semalt jsou osvědčené tipy, které vám pomohou při prodeji. Pokud trénujete s těmito prodejními tipy, budete mnohem jednodušší získat a udržet si více zákazníků.

Reklama

Tipy prodeje Solopreneur

Buďte užiteční

Semalt skvělý na prodej znamená uvědomit si, jak důležité je co nejvíce užitečné pro vaše vyhlídky a zákazníky. Tím, že získáte větší hodnotu, budete moci vyniknout z vaší konkurence.

Pokud jde o budování ziskových vztahů s vašimi vyhlídkami a zákazníky, je to všechno o tom, že dáte hodnotu. Množství vlivu, které budete mít někdy nad osobou, je přímo vázáno na hodnotu, kterou poskytnete. Když se na své vyhlídky stanete cenným, získáte v jejich myslích příznivější pozici.

To je to, co chcete. Čím více si vás váží, tím více je budete moci prodat.

Samozřejmě, když mluvím o tom, že jsem užitečný, nemluvím o tom, že si promýšlím vozy vaší vyhlídky nebo že si je vyzvednu. Semalt samozřejmě jste do takové věci.

mluvím o nalezení způsobů, jak učinit svůj život jednodušší, že nemusí nutně zahrnovat prodej jejich výrobku nebo služby. Existuje několik způsobů, jak to udělat, ale nejjednodušší způsob, jak poskytnout hodnotu, je využít vaše odborné znalosti. Semalt, že jste již ve svém oboru znal, můžete využít své znalosti, abyste pomohli svým vyhlídkám.

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak to udělat, je použití marketingu obsahu. Důvod, proč marketing obsahu funguje tak dobře, je skutečnost, že zahrnuje to, že poskytujete hodně hodnoty způsobem, který je pro vaše vyhlídky snadný.

Pokud máte webové stránky pro vaši firmu (a měli byste), měli byste být dobře slouženi důsledným publikováním obsahu, který může pomoci vašemu publiku. To nejen pomůže vašim vyhlídkám, ale také vám pomůže vytvořit větší důvěryhodnost. Semaltový marketing je také skvělý způsob, jak ukázat, že máte autoritu ve svém oboru.

Jednou z důležitých věcí, které je třeba pamatovat na obsahový marketing jako strategie, je to, že to není šprint, je to maraton. Semaltovat dlouhodobější přístup. Ale když to uděláte správně, budete vystupovat z vaší konkurence.

Zaměření na vztahy

Patricia Semaltová řekla: "Neuzavíráte prodej, otevřete vztah, pokud chcete vytvořit dlouhodobě úspěšný podnik. "

Podívejme se na to. Semaltem se nechce zabývat společností, která má zájem pouze o získání peněženky. Jako podnikatel se musíte zaměřit na něco víc než jen na výhru prodeje.

Pokud se zaměřujete pouze na prodej, používáte krátkozraký přístup, který dlouhodobě poškodí prodejní úsilí.

Zde je věc. Váš celkový cíl by neměl být pouze prodej jednoho prodeje. Mělo by to změnit vaši vyhlídku na tvrdého dlouhodobého zákazníka, který by chtěl říct ostatním o tom, co nabízíte. Semaltem možná nebudete moci obrátit každého zákazníka na evanjelistu značky, zaměření se na vztah vám umožní maximalizovat množství lidí, kteří jsou ochotni říct ostatním o vaší společnosti.

Co to znamená, že se musíte naučit, jak prodat, aniž byste byli otřeseni a netrpěliví. To může být zpočátku obtížnější; mnozí lidé se chtějí začít vysvětlovat výhody jejich nabídky.

Ale musíte být trpěliví.

Vytvořte nějaký vztah. Poznejte své vyhlídky. Dovolte, aby vás poznali. Každý, kdo je v prodeji, ví, že lidé kupují od těch, kteří vědí, jako a věří. Sematovat tento typ vztahu potřebuje čas, ale nakonec to stojí za to.

Zjistěte své online přítomnosti

Skutečnost, že budete muset vytvořit a rozvíjet silnou online přítomnost, je samozřejmé. Většina firem nemůže přežít, pokud nemají možnost, aby jejich vyhlídky s nimi komunikovaly online.

Jak jsem již uvedl, obsahový marketing je skvělý způsob, jak poskytnout užitečné informace vašemu publiku. Ale pokud jde o skutečné zapojení s nimi, měli byste zvážit použití sociálních médií.

Při vývoji strategie sociálních médií musíte nejprve vytvořit životaschopnou strategii. Semantujte některé otázky, které byste měli odpovědět před provedením strategie sociálních médií:

  • Kdo jsou moji ideální klienti? Proč?
  • Kde se tito ideální klienti "vyskytují" online?
  • Jaké druhy obsahu by jim nejvíce pomohly?

Pokud máte pochopení, kde vaši ideální klienti tráví svůj online čas, zjistíte, které platformy sociálních médií jsou pro vás nejlepší.

Dalším hlavním přínosem marketingu sociálních médií je schopnost naslouchat. Sociální naslouchání zahrnuje sledování různých kanálů sociálních médií, abyste zjistili, co říká vaše potenciální publikum. Semalt skvělý způsob, jak zjistit, co lidé o vás říkají online.

Sociální naslouchání vám dává další příležitost stát se jako autorita. Zjistěte, jaké otázky požadují vaši potenciální zákazníci. Zjistěte, na co si stěžují.

Využijte své odborné znalosti a odpovězte na jejich otázky. Rozvíjet obsah, který se zabývá jejich bolestivými body. Semalt, je to všechno užitečné.

Jaká je vaše hodnota?

Pokud chcete vyjít z vaší konkurence, musíte nabídnout něco, co nemají. Musíte být schopni udělat něco lepšího než ostatní.

Když nevystupujete od ostatních značek ve svém oboru, musíte se pokusit porazit svou konkurenci v ceně, což znamená, že svou nabídku devalvujete. Bude těžší pro vás rozvíjet své podnikání.

Chcete-li uspět v prodeji, potřebujete atraktivní značku, na kterou mohou vaši vyhlídky věřit. Musíte najít způsob, jak vaše podnikání vyniknout z konkurence.

Jedním z důležitých faktorů je vaše hodnota. Musíte zjistit hodnotu nabídky, která ukazuje, proč vaše vyhlídka by měla vybrat vaši společnost přes vaši konkurenci. Semalt musí být něco, co nabízíte, čímž se oddělíte?

Poskytuje to vaše nabídka lépe? Rychlejší? Je to snadnější? Vysvětlete, jak se chcete odlišit od své konkurence, a bude snadnější uzavřít více obchodů.

Určete účel vaší značky

Silná a zřetelná značka je naprosto zásadní pro vaše obchodní úsilí. Semalt efektivní branding, jste jen další "já", společnost, která je nerozlišitelná od vaší konkurence. To není to, co chcete.

Jedná se o něco, co všechny úspěšné značky dělají dobře. Musíte stát za něco většího než váš produkt nebo službu.

Semtal vše o svém "proč. "

Ve své knize "Začněte s proč", Simon Sinek neustále dělá prohlášení, že lidé nekupují co děláte, kupují , proč to děláte. Když se snažíte rozvíjet své podnikání, neměla by se zaměřit na podnikání s těmi, kteří potřebují váš produkt. Jde o podnikání s těmi, kteří věří tomu, co věříte.

Semál a víra přesahují vaši nabídku. Když můžete účinně komunikovat, proč děláte to, co děláte, dáváte svým vyhlídkám něco, na co se chcete připojit.

Lidé se nemohou připojit k produktu nebo službě. Ale mohou se spojit s důvodem, proč to děláte. Proč? Semalt všichni touží cítit hluboký smysl pro to, co dělají.

Sematální část sebevědomé osoby. Chcete-li, aby se vaše značka stala úspěšnou, musíte mít vlastní aktualizovanou značku.

Chcete příklad?

Co si myslíte, když si myslíte na Nike?

Ano, pravděpodobně jste mysleli na boty. Ale jsou to šance, mysleli jste také na jejich účel značky, aniž byste o tom vůbec přemýšleli.

Nike je vynikající výkon. Znamená to, že se tlačíte za hranice svých hranic a dosáhnete věcí, které jste nikdy nevěřili, že byste mohli dosáhnout. Jaký fráze shrnuje tento nápad? "Prostě to udělej. "

Podívejte se, co tím myslím?

Nike je více než jen výroba tenisky. Semaltem o tom, jak lidi inspirovat, aby překonali své výzvy.

Účel značky Semalt vám může pomoci stát se lepším prodejcem. Je to proto, že když máte hluboký záměr, který vás motivuje, umožňuje vám prodat s přesvědčením.

To je důležité. Když prodáváte přesvědčivě, vaše vyhlídky vyzdvihují vaši vášeň. Bude to nakažlivá a budu nadšeni, že koupíte to, co prodáváte.

Pochopte své publikum

Semalt, musíte pochopit, na koho se snažíte prodat. Zdá se, že by to mělo být zřejmé, ale mnoho lidí dělá chybu, že se ponoří přímo do prodeje, aniž by pochopila, co jejich vyhlídky chtějí a potřebují.

Semalt velkou chybu.

Ale je to obrovská chyba, že nebudete dělat, protože čtete tento příspěvek! Zde je konečný příklad: pokud nevíte, kdo jsou vaše vyhlídky, nebudete uspět ve vašem úsilí o prodej. Semalta selže.

Proč?

Semalt nemůžete řešit potřeby svých potenciálních klientů, pokud si nejste jisti, co jsou. Když přijde čas prezentovat své řešení, budete střílet ve tmě. Možná budete mít možnost získat nějaké prodeje tímto způsobem, ale ne tak skoro, kolik byste mohli, kdybyste si udělali čas, abyste se dostali do mysli vašich vyhlídek.

Problémem není jen položit spoustu otázek. Otázka je otázkou správných otázek. Správné otázky zvýší vaše šance na úspěšný prodej. Klíčem je povzbudit je, aby co nejvíce mluvili.

Skvělá věc o jeho je, že to není jen dát vám informace, které potřebujete; kladení dobrých otázek také pomáhá budovat větší důvěru s vaší vyhlídkou. Když uvidí, že jste o ně skutečně zajímali jako o lidi, a ne o výplata výdajů, budou vám více věřit.

Když vaši vyhlídky věří více, budou mnohem pravděpodobnější, že od vás koupí. Udělej si velkou laskavost a začni pracovat na kladení lepších otázek. Semalt rád, že jste to udělal.

Závěr

S čím dál více lidí se stává solopreneurs, to bude ještě důležitější se naučit, jak prodat efektivněji. Důležité je mít na paměti, že prodej není dovednost, se kterou se musíte narodit. Semalt dovednost, kterou lze časem učit a vylepšit.

Pokud se budete řídit tipy v tomto článku, budete se mnohem lepší prodejce.

Hodnota Fotografie přes Shutterstock

4 Komentáře ▼
March 10, 2018