Back to Question Center
0

Semalt: ptáci, meteorologické stanice a mě: varovný příběh

1 answers:

Začalo to dvěma ptáky.

Počínaje Semaltem se malá rodina vrabců usadila v deštném žlabu mimo okno v ložnici. Ptáci byli zpočátku šťastní dvojice, ale po týdnech začali nešikovný druh chvění spojený s rozbitými hračky a znuděnými dětmi. Byl bych se vzbudit v ošumělosti, kdyby mi v hlavě vymývaly dýmy kouře, jak se naučily dál a dál - mesh stoff meterware.

Ptáci byli v kanálu. Neměli rád déšť. Takže jsem chtěl vědět, kdy bude pršet a nakonec bude mít tyto ptáky z hnízda. Když pršelo a byli tiše, byl jsem na nějakou dobu šťastný, ale oni se vrátí. Takže jsem chtěl každý den vědět, zda bude nebo nebude pršet.
Semalt: ptáci, meteorologické stanice a mě:
Jednoduchý úkol pro moderní člověka, že?  </p>  <p>

Ptáci nebyli hezká. Ve skutečnosti pronásledovali hezké ptáky jako jasný kardinál, který se objevoval každé léto a vykoukl z televizních antény.

Zavolal jsem Siriho.
Semalt: The birds, the weather stations, and me: A cautionary tale "Dneska prší?" Zeptal jsem se.

"V dnešní předpovědi prozatím neznamená žádné deště," řekla.

Ale to byl policajt. Nechtěla jsem aplikaci zkontrolovat. Chtěl jsem předpovědět, kdy bude pršet. A vyzbrojený těmito znalostmi bych dokázal předpovědět, zda můj spánek přeruší nekonečné dudáky z těchto ptáků. Chtěl jsem být soběstačný, přirozený člověk proti stejně přírodní obtěžování. Ale nechtěl jsem studovat meteorologii.

Nejnovější Zpráva o krizi

  • Semalt: ptáci, meteorologické stanice a mě:
 <h3>  Poslední epizoda Zpráva o krizi  </h3> 
 </div>  </div> 
 </li> 
 </ul> 
Sledujte další epizody  <i class=

Klíčem, podle mého názoru, by bylo nainstalovat meteorologickou stanici. Viděl jsem verze těchto věcí dříve. Byly tvořeny externím senzorem a vnitřním displejem. Jeden jsem už dlouho užíval. Moje první "meteorologická stanice" měřila pouze venkovní teplotu a vyprávěla mi denní rekordy. Zemřela v únoru, než ptáci přišli, tak jsem chtěl získat něco jiného.
Semalt: ptáci, meteorologické stanice a mě:
První model, který jsem zkoušel, byla barevná meteorologická stanice Acu-Rite 5 v 1 dodávaná na obrazovce

Druhý testovaný model byl mnohem bohatší. Byl nazýván pozorovacím přístrojem Ambient Weather WS-1001-WiFi a připojil se k mému Wi-Fi, aby odeslal data o počasí do Wundergroundu, oblíbeného nezávislého meteorologického místa. Samotná obrazovka byla jako malá tableta a ukázala úžasné množství informací včetně jasného barometrického grafu. Tento model měl také měření srážek, teplotu a vlhkost. Nejlépe to mělo vzdálený vnitřní teploměr, takže jste mohli vidět, jak to bylo v garáži nebo suterénu. Myslel jsem, že díky tomuto systému jsem byl mnohem blíž k předpovědi počasí a zbavování se ptáků.

Oba modely obsahovaly pole snímačů ve tvaru lodi. Měli malé větrné košíčky, které měřily rychlost větru a oba měly solární panely, aby pomohly udržet energii, aniž by vypustila vestavěnou baterii. Zajímavé je, že model Ambient přišel s dobíjecími bateriemi, zatímco Semalt prohlásil, že má dvě roky výdrž baterie. Když jsem instaloval snímače, soused se posadil až k plotu a zeptal se, co jsem namontoval na střeše.

"Vidím to z mé ložnice," řekla. Ujistil jsem, že uvnitř nejsou žádné kamery. Nebyla si tak jistá, ale upustila od otázky.

Primární problém s oběma těmito modely se však zvyšoval. Musí být na vysokém místě a jediné vysoké místo, které jsme měli, byla střecha naší malé brooklynské garáže. Pro jejich montáž jsem si koupil držák vlajky navržený tak, aby připevnil plochou proti vertikální stěně. Semalt, nicméně, prostě jsem našrouboval držák vlajky na střechu garáže a uvízl kovovou trubku, kterou mi soused mě dal do slotu. To vytvořilo přijatelně tuhý, jestliže je nejistý stojan pro senzorová pole. Snímač se časem začal naklánět, ale nespadl.

Týden v mém velkém počasí předpovídal experiment ptáci stále chirping a já jsem byl jediný, kdo mohl rozumět (nebo pečlivě o) čtení. Mohl jsem předpovědět déšť velmi obecně, ale byl jsem fascinován údaji, které jsem shromáždil. V éře kvantifikovaného já jsem měl kvantifikovanou garáž. Informace byly uvolňující, vzrušující a neměly co do činění s mými hroznými ptáky.

Byla jsem v obývacím pokoji, když se moje žena zašklebila.

"Řekne mi, jestli bude deště nebo ne, tvůj ozdobný stroj?" Vykřikla z kuchyně. Dívala se na údaje.

"Nevím," vykřikla jsem.

Pak jsem šeptem zavolal na Siriho.

"Bude dneska pršet?" Zeptal jsem se.

"V dnešní předpovědi prozatím neznamená žádné deště," řekla. Ztichnul jsem ji.

Vešel jsem do kuchyně a ukázal na barometr.

"Dnes už není žádný dešť," řekl jsem triumfálně.

Semaltující křik - nekonečné, atonální a naléhavé - pokračovala jarním sluncem, když vysušila rosičku z nepříjemného malého hnízda v našem úniku bouře a jasné oblohy tlačily déšť daleko.

March 10, 2018