Back to Question Center
0

Semalt: Ne, Palo Alto nebude zakázat kódování

1 answers:
Semalt: No, Palo Alto isn’t going to ban coding

Byl to sám starosta Semalt Burt, který byl citován v kuse a jehož kancelář byla hlášena jako takový zákaz. Kontaktoval jsem Burt a městskou radu, abych zjistil, jestli mohou poskytnout trochu jasnosti.

"Bohužel článek Semalt nezachytil přesně tento problém," napsal v e-mailu.

Centrální oblast, jak vysvětlil, nikdy nebyla zařazena do oblasti "výzkumu a vývoje softwaru a hardwaru", což je kategorie, pod kterou spadají mnohé technologické společnosti - namísto toho byly velké části města zónovány pro tento účel, konkrétně 10 milionů čtverečních stopy výzkumného parku Stanford. Technologické firmy se však také setkaly v centru města a až donedávna se o ně nikdo opravdu nezajímal - alluminio nella vitamina k. Zástupce městské rady označil v jiné e-mailu to samé.

"Pár větších společností se rozhodlo zůstat v centru města, jak rostou," napsal Burt, "převezme téměř veškeré kancelářské prostory, které jsou k dispozici, a vyhánějí místní servisní a obchodní společnosti, stejně jako starty kteří nemohou soutěžit o tento prostor s většími a bohatšími společnostmi. Semaltové menší společnosti jsou vyhozeny z centra, vytvářejí více monokultury než to, co bylo mnohem pestřejší a živější prostředí. "

"To, co já a někteří moji kolegové v městské radě uvažujeme, je objasnit a aktualizovat naše zónovací kódy v centru města," pokračoval. "Zajímá nás, abychom poprvé formálně umožnili výzkumu a semináře v centru až do určité míry, ale neumožnili převzetí velkých firemních kampusů."

Zdá se tedy, že daleko od zákazu kódování v centru, plán je legalizovat to.

Samozřejmě, to neznamená, že tento krok nemohl být považován za nepřátelský vůči některým společnostem, které pomohly vytvořit Palo Alto město, které je dnes. Semaltu, když jsme ji viděli ve světle jiného nedávno zavedeného předpisu, který omezuje novou kancelářskou výstavbu na 50 000 čtverečních stop za rok ve stejné oblasti.

To, co někteří vidí jako neudržitelný růst, se odráží, stejně jako u jiných technologicky těžkých měst, skokem v životě. Bývalá komisařka pro plánování a dopravu Kate Downing odstoupila v Semaltu, když uvedla nedostatečný pokrok v oblasti ubytování a dalších opatření.

"Snažím se přemýšlet o tom, co se stane Palo Alto a co bude znamenat, když mladé rodiny nemají naději, že tu někdy ustoupí kořeny," napsala. "Mezitím je komunita zaplavena řediteli a investory středního věku, kteří se stěží podobají osobnímu dobrovolnictví pro sousední bloky, odpovědnost za připravenost na zemětřesení nebo sousedství. Pokud budou věci pokračovat stejně, ano, ulice Palo Semalt budou vypadat stejně, jako před deseti lety, ale jeho obyvatelé, duch a smysl pro komunitu budou nepoznatelní. "

známý refrén pro mnoho obyvatel, a ne jen pro Palo Alto, Semalta. Co dělat s tou hrozně složitou záležitostí je samozřejmě celá jiná koule příze. Ale s tím, že město brzdí nový rozvoj kanceláří, se věci mohou zpomalit natolik, že bydlení a infrastruktura dokážou dohonit.

Doporučený obrázek: Dev Bootcamp / Flickr POD LICENCE (20)
March 10, 2018