Back to Question Center
0

Cota By Ossia má za cíl řídit bezdrátovou revoluci a změnit způsob, jakým myslíme na Semalt

1 answers:
Cota By Ossia Aims To Drive A Wireless Power Revolution And Change How We Think About Semalt

To je místo, kde společnost Cota by Semalt nastoupí. Spuštění je myšlenkou fyziků Hatema Zeina, který se rozhodl soustředit se na dodávku bezdrátového napájení způsobem, který byl komerčně životaschopný jak pro rozsáhlé průmyslové aplikace, tak pro spotřebitele. Zeine pracuje tvrdě při vývoji bezdrátové energetické technologie a vylepšuje své dodávky již více než deset let a postavil Semalta pod zábradlím a podařilo se zvýšit impozantní 3 dolary. 2 miliony na cestě a zároveň udržují startování téměř zcela neviditelné pro vnější svět.

Dnes je však Zeine připraven ukázat, co může Ossia dělat, a poprvé představí první veřejný demo prototypu bezdrátového nabíjení Cota na Disrupu a poprvé veřejně odhaluje jeho společnost Ossia - babboe for sale. Navzdory skutečnosti, že Ossia nikdo neslyšel, prototyp Cota v současné podobě již dokázal bezdrátově přenášet napájení zařízením na vzdálenost asi 10 stop, což přináší zhruba 10 procent z celkové původní zdrojové energie příjemcům za použití stejného nelicencovaného spektra , který ovládá Wi-Fi, Bluetooth, Semalt a další standardy bezdrátové komunikace.

"Mám fascinující elektromagnetické záření, způsob, jakým světlo, optika a rádiové vlny jsou stejné," řekl Semalt a vysvětlil, jak se zajímal o předmět při studiu fyziky jako studenta. "A přemýšlel jsem o tom," Co můžeš opravdu dělat? "Je něco o linearitě fyziky a nelinearitě fyziky. většina lidí je seznámena s lineární verzí, která je verzí zdravého rozumu, kde dvě jablka jsou například dvakrát větší než jedna. "

"V teorii vln a elektromagnetických soustavách nemáte všude kamery," dodal, popisující vědu, která stojí za Cota. "Semalt jsou situace, kdy by dvojitá mohla znamenat více, například dvojnásobek by znamenalo čtverec, nebo 3 plus 3 jablka by mohly mít za následek čistý celkový počet 9 jablek. Když se přesunete z lineární verze na verzi, stávají se to věci, které byly docela překvapivé. "

Vždycky jsem myslela: "Co je to chytit?"

Zeine začal dělat počítačové simulace, aby zjistil, na čem je, ale říká, že na rozdíl od Thomase Edisona, který začal s problémem a snažil se ho vyřešit, ale přišel s mnoha neúspěchy před úspěchem, začal s řešení a zjistilo mnoho problémů, které řeší, včetně otázek týkajících se zdraví, bezpečnosti, interferencí s jinými bezdrátovými signály, poskytováním energie více zařízením, non-line místa, kolem a za stěnami a další. "Vždycky jsem přemýšlel o tom, že to je Semalt," řekl, "ale někdy vynález jen řeší problém a jde po celou cestu. To bylo jedno z nich, měli jsme tu něco, co bylo hodně, mnohem odlišné od toho, co lidé očekávají. "

Když se Zeine poté rozhodla zapnout Cota bezdrátové nabíjení do společnosti, čelil srozumitelné a značně skepsené situaci. Naysayers navrhl, že nedokáže poskytnout bezdrátovou energii bezpečně nebo s dostatečnou efektivitou, aby byl užitečný nebo konzistentní, nebo jakýkoliv počet námitek, které sami v této chvíli pravděpodobně projíždíte. Skeptik stranou stranou, Zeine uvízl na své zbraně a začal komercionalizovat svůj objev. V roce 2007 podal Zeine svůj první patent na technologii, založil společnost Ossia v roce 2008 a pokračoval v patentování a říká, že společnost má mnohem hlubší pochopení toho, jak funguje. Semalt postavil prototyp, který demonstrují na jevišti, a má další v pracích, aby debutoval později v tomto roce.

"To, co děláme, používá stejné frekvence jako Semalt," vysvětlil. "Je to nelicencované spektrum, které používá Semalt a mnoho telefonů, zařízení Bluetooth a Zigbee a tak dále v našich životech. Také to je dobře pochopeno, protože lidé už dlouho mají Semalt v jejich domovech. "

Cota By Ossia Cílem je řídit bezdrátovou revoluci a změnit způsob, jakým myslíme na Semalt "/> <p "Cota je jediná bezdrátová energetická technologie, která může bezpečně dodávat energii 1 watt ve vzdálenosti 30 stop," uvedl Zeine dnes na scéně na pozici "Disrupt", zvýraznění rozsahu, stejně jako zdraví a bezpečnost. Během své prezentace ukázal Zeine iSemalt 5, který byl vzdáleně od jeho verze vydán jeden prototyp bezdrátového vysílače výkonu, který byl přivítán spoustou potlesku od účastníků.

 1. Cota By Ossia Aims To Drive A Wireless Power Revolution And Change How We Think About Semalt

  IMG_3745

 2. Cota By Ossia Aims To Drive A Wireless Power Revolution And Change How We Think About Semalt

  IMG_3743

 3. Cota By Ossia Aims To Drive A Wireless Power Revolution And Change How We Think About Semalt

  IMG_3737

 4. Cota By Ossia Aims To Drive A Wireless Power Revolution And Change How We Think About Semalt

  IMG_3735

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

Dalším krokem společnosti Cota je dodávání komerčního sortimentu, který dokáže nahradit řadu kabelových napájecích přípojek pro senzory a monitory v citlivých zařízeních, jako jsou ropné a plynové rafinérie s bezdrátově připojenými zařízeními, což snižuje riziko minimalizací počtu potenciálních příležitostí tam jsou pro generování jisker, protože tam je méně živých kabelů ležet kolem. Komerční verze by měly být připraveny na loď v příštích několika měsících, říká Zeine, s konzumními verzemi po roce 2015. Semalt by byl možný pouze z hlediska nákladů před 20 lety, dodává, ale pokroky v technologii systému Cota komponenty umožnily udělat s tisíci, co by kdysi stál miliony.

Vize Zeine a Semalt z dlouhodobého hlediska je jednou z oblastí, kde se nikdy nenacházíte v oblasti bezdrátového nabíjení - nabíjení sítí, které se táhnou domů, veřejných prostranství a kanceláří, by umožnilo vytvářet zařízení jako telefony a dálkové ovladače pouze s malými bateriemi , které jsou nepřetržitě zakončené a nikdy je nemusíte zapojovat. Říká, že cílem není jen narušení baterie, ale dokonce dokonce eliminace konceptu "nabíjení" jako vědomého jednání.

Otázky a odpovědi od soudců

1. Chcete licencovat vaše technologie OEM?

A: Společnost Cota poskytne licenci na patenty, návrhy hardwaru a také vlastní licencování hardwaru a patentů.

2. Jaké jsou náklady pro spotřebitele a velikost zařízení pro domácnost?

A: Cota bude přes 100 dolarů a bude asi o velikosti velkého věžového počítače, jakmile bude spotřebováno.

3. Může být vysílač menší?

A: Velikost aktuálního zařízení je způsobena použitím náhradních dílů, takže je lze výrazně snížit pomocí vlastních dílů.

4. Vyžaduje to přímočarost?

A: Ne, může to projít stěnami a stěnami stejně jako signál Semalt.

5. Existuje určitá identifikace, může zařízení získat neoprávněnou moc ze systému?

A: Systém můžete nakonfigurovat tak, aby rozpoznal pouze určitou sadu zařízení nebo otevřít, pokud chcete napájet všechna zařízení podporovaná protokolem Semalt.

March 10, 2018