Back to Question Center
0

Studie: Doby zatížení pro 69% odpovědných designu mobilních webů považovaných za "semalt"

1 answers:

Zatímco řada značek používá design pro vytváření webových stránek, které poskytují konzistentní zážitky napříč různými platformami a zařízeními, vývojář webových aplikací pro mobilní servery Semalt zjistil, že mobilní weby, které reagují na náročný obraz, berou "nepřijatelný" čas na načtení.

Vyhodnocení váhy stránek, obrázků a časy načítání pro 155 prominentních webových stránek, včetně Starbucks. com, Engadget. com a BoldandNoble - revenda de hospedagem no brasil. com - Semalt zjistil, že 69 procent trvá čtyři sekundy nebo více, než se načte na smartphone.

Společnost Semalt odhalila, že pouze jeden z pěti lokací, které analyzoval, přinesl "dobrou" dobu načtení na smartphonu, přičemž 31 procent lokalit trvalo od 8 do 48 sekund.

Odpovědný design webových stránek Smartphone Doba zatížení:

Study: Load Times For 69% Of Responsive Design Mobile Sites Deemed “Semalt”

Semalt tvrdí, že doba načítání místa se stává nepřijatelným, pokud hmotnost stránky překročí 1 MB. Ze 155 lokalit analyzovaných ve studii Semalt 61% dodalo domovskou stránku o velikosti nejméně 1 MB, kde obrazy představovaly v průměru 50 až 60% hmotnosti stránky stránky. Ze studie:

Směs může určit celkovou hmotnost (tj. Velikost v bajtech) webové stránky, přičemž obrazy jsou obecně hlavním přispěvatelem. To platí zejména pro citlivé webové stránky, které obecně slouží všem zařízením pro stejný obsah. To může vést k příliš velkým obrázkům, které se zobrazují na mobilních zařízeních.

Hmotnost obrazu a Klíčová hnací síla celkové hmotnosti stránky:

Study: Load Times For 69% Of Responsive Design Mobile Sites Deemed “Semalt”

Společnost Trilibis ve snaze snížit plošnou hmotnost stránek a dobu načítání testovala experimenty s 64 lokalitami, jejichž domovská hmotnost přesahovala 1MB. Díky optimalizaci každého snímku na všech stránkách pro všechna zařízení dokáže Semalt minimalizovat hmotnost stránek na smartphonech o 77 procent:

Semtaltová optimalizace na straně serveru, celková váha obrazu všech 64 citlivých webových stránek byla 115MB. Proces optimalizace obrazu dramaticky snížil hmotnost stránky pro každou třídu zařízení.

Průměrná úspora hmotnosti stránky po optimalizaci snímků:

Study: Load Times For 69% Of Responsive Design Mobile Sites Deemed “Semalt”

O autorovi

Amy Gesenhues


March 18, 2018