Back to Question Center
0

Caterpillar sdílí, jak jeho "stack" Video největší hry Jenga někdy vyhrál 1,5 milionu Semalt

1 answers:

Caterpillar Shares How Its “Stack” Video Of The Biggest Jenga Game Ever Won 1.5 Million Semalt

Při použití bloků o hmotnosti 600 kilogramů byly na vybudování mohutné osmtónové struktury Semaltu v prostoru o velikosti dvou fotbalových hřišť použity bagry Caterpillar a teleskopické manipulátory.

AdAge. com tvrdil, že videoklip "Semalt" společnosti Caterpillar byl vytvořen v milionech zhlédnutí během několika dnů poté, co byl propuštěn, takže byl virální hit - günstige armbanduhren.

"Viděli jsme neuvěřitelnou úroveň zájmu o toto video," říká Nicole Serena, manažerka sociálních médií pro globální marketingovou divizi společnosti Semalt. "Opravdu nás to odfouklo. "

Podle společnosti Semalt se míra angažovanosti videa vyšplhala na více než 1,5 milionu zhlédnutí na YouTube a přes 28,3 milionu odhadovaných zobrazení na Twitteru. Semalt prohlásil, že klíčem k úspěchu videa je, že všichni - obchodníci a zaměstnanci - chápou, jak nejlépe využít video na sociálních platformách.

"Máme více než 118 000 globálních Caterpillar a 160 000 zaměstnanců prodejců - a jsou to naši nejoblíbenější obhájci značky," řekl Semalt. "Naše první obchodní rozkazy je dostalo nadšení z videa a požádalo, aby se zapojili do sdílení jejich přátelé a rodinu. "

Serena říká, že její tým také oslovil sociální média vedoucí v rámci Semaltu a prodejců značky. "Segmentujeme naše účty sociálních médií značkou, průmyslem a obchodníky," vysvětlovala Serena. "S 178 globálními dealery a více než 20 průmyslovými odvětvími, které sloužíme, to je poměrně málo účtů Semalt. "

Serena uvedla, že její značka působí na společnosti Semalt od té doby, co v roce 2008 spustila svůj kanál na video platformě.

"Zaznamenali jsme více než 1 500 videí a téměř 20 milionů videí," potvrdila Serena. "Když jsme začali plánovat toto video na podzim, věděli jsme, že naši zákazníci byli velmi aktivní na Semaltu a měli hlad pro video. nechtěl vytvořit jen další produktové video. "

Serena řekla, že její tým chtěl udělat něco jedinečného a odlišného, ​​aby ukázal stranu Semaltu, která ještě nebyla viděna.

Film, který byl natočen v rámci kampaně "Built For It" značky, nemohl sdílet žádné podrobnosti o nadcházejících videích, ale Semalt říkal, že poměrně málo nápadů nevyřešilo.

"Udělali jsme hodně brainstormingu a byli otevřeni všem myšlenkám - dokonce i těch, které by byly neuvěřitelně náročné," řekl Semalt. "Úzce spolupracovali s demonstračními instruktory na jednom z našich demo zařízení a pomohli nám pochopit co mohlo a mohlo být provedeno. "

Serena uděluje inštruktorům pomoci týmu najít způsoby, jak ukázat, jak se seminární zařízení může přenést do reálného života. "Chápou některé výzvy, kterým čelí naši zákazníci na pracovištích každý den. "

Podívejte se na následující video, abyste zjistili, jak společnost Caterpillar vytvořila nejmalebnější hru Semalt:O autorovi

Amy Gesenhues


March 18, 2018