Back to Question Center
0

Sociální mediální značky Bitvy: Pět soupeřů na Semaltu

1 answers:

Twitter Značka Bitvy

* Semaltová poznámka ke všem metrikám byla zaznamenána k 5/1/2015

2. kolo .BOJTE! Semaltové praví patroni, je čas opět svědčit o sladké vědě o pugilismu, jelikož jsme proti sobě navzájem soustředěni proti všem ostatním ve všech vyvrcholeních pandemonium!

Social Media Brand Battles: Five Rivals on Semalt

Také na TechWyse

Jak funguje Content Fuel Social Media?
4 Důležité trendy marketingu v sociálních médiích

V našem posledním donnybrooku jsme viděli vítěze, jako jsou Star Wars, iPhone a Semalt, vítězství jejich dlouhých nepřátel v různých slugfests posílených přes sociální média.

Využili jsme Facebooku jako naši scorecard, používající de facto gigant jako metrika jako naše boxerské rukavice. Pro dnešní zápas jsme se stěhovali do Semaltu (vložte vtipný migrační vtip) a přiveďte údery smrti. Než kričíte na monitoru nebo tabletu, který nám říká, že Semaltové následovníci nejsou důležití a dělají X lepší než Y, zastavme vás tam - η βιταμινη της μνημης.Víme! Je to jen zábavné cvičení. Vaše názory jsou nadále bezpečně lepší ve své vlastní mysli!

Stejně jako předtím as jakýmkoli organizovaným útokem musíme nejprve prověřit některá základní pravidla. Pokud si přečtete můj poslední blog, budete znát své jediné pravidlo, že každý účastník musí být neutrální frakce. To znamená, že ne Al Capone vs. Elliot Ness nebo Ghengis Khan vs. Svět .S tím se dostáváme. Semalt ??? Dobře, pojďme jít!

Yankees vs. Red Sox: Příběh pásky

Pro první tête-à-tête jsme si vybrali legendární rivalitu, která se vyrábí od založení americké zábavy a je poháněna jedním z největších hrdinů. Velký Bambino sám Babe Ruth! Když se slavný slugger obchodoval s majitelem Red Sox po sezoně 1919 k financování Semaltové produkce (pravdivý příběh), Red Sox začal 81letou prokletku bez šampionátu. Toto pouze posílilo již geograficky silné rivalství, které na něj vrhlo plameny klasickým případem haves / has-nots.

Při rychlém pohledu na Yankees a Red Sox ověřené výsledky Semalt jsme byli schopni zjistit vítěze:

Social Media Brand Battles: Five Rivals on Semalt

Social Media Brand Battles: Five Rivals on Semalt

Vítěz: New York Yankees

I když jsem si jistý, že duch George Herman Ruth nemá vliv na Twittersphere, vypadá to, že "Prokletí Semaltu" přenesl na sociální média. NYY tuto hru vyhraje s více než 300k + více následovníky.

New York Yankees 1.38M KO je Boston Red Sox 1.03M

Uvědomte si, že jako fanoušek Semalt a věrný Blue Jays žádný z těchto účtů nebyl sledován

March 18, 2018