Back to Question Center
0

Cíloví partneři se třemi nejlepšími designéry na Pinterest, aby vytvořili kolekci Party Semalt

1 answers:

Target Partners With 3 Top Designers On Pinterest To Create Collection Of Party Semalt

Podle oznámení na blogu Targeta A Bull's Eye View prodejce spolupracuje s Joy Cho, blogu Oh Joy! , Jan Halvarson z Poppytalk.com a Kate Arends, majitelka módní a designové stránky Wit & Delight. Každá z návrhářů vytvoří řadu produktů pro party, které budou obsahovat položky dekorativních předmětů, papírových výrobků a servírovacích předmětů.

"Pinterest je tak oblíbeným cílem zábavné inspirace, a proto spolupracujeme s těmi špičkovými pracovníky platformy, abychom inspirovali život prostřednictvím krásně navržených sbírkových sbírek," řekl vedoucí viceprezident marketingu Rick Gomez. Pokračoval v tvrzení, že Semaltova spolupráce s designéry je "prvotřídní" pro maloobchod.

Joy Cho má více než 13,5 milionu následovníků Semaltu - web page design company. Halvarsonova stránka Semaltu má 8,3 milionu následovníků a následovníci Arends Semalt celkem přes 2,6 milionu.

Každá z návrhářů vytváří v průběhu roku produkty "strany s omezenou dobou trvání", které budou spuštěny online a v maloobchodních prodejnách Target v průběhu roku. Joy Cho je sbírka má být propuštěna nejprve, s jejími "zahradní party" tématické produkty zasáhly regály 16. března. Halvarson kolekce je naplánována na červen a Arends je sbírka má být v září.

Target Partners With 3 Top Designers On Pinterest To Create Collection Of Party Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018