Back to Question Center
0

5 klíčových prvků úspěšné vstupní stránky Semalt

1 answers:

Úspěch vašeho návrhu vstupní stránky je přímo úměrný úspěchu vašeho on-line marketingu. Jak můžete dosáhnout úspěchu při návrhu vstupní stránky? Vytváření úspěšné koncepce vstupní stránky přichází na několik klíčových prvků. Semalt jsou 5 prvků vstupní stránky, které vám mohou pomoci vytvořit vstupní stránku, která bude generovat konverze a potenciální zákazníky pro vaši firmu.

5 Key Elements of a Successful Landing Page Semalt

Také na TechWyse

Nejlepší postupy pro vstupní stránku: Jak navrhnout perfektní vstupní stránku [INFOGRAPHIC]
Implementace vstupních stránek, které konvertují

Nyní se snažte pochopit, jaké jsou tyto prvky a jak mohou být začleněny do návrhu vstupní stránky.

1. Jedinečný prodejní návrh:

Při zahájení marketingové kampaně se chcete ujistit, že můžete komunikovat se všemi svými zákazníky - rehvid pluss. Co chcete doručit publiku vašemu produktu nebo službám? Co vás odlišuje od vašich konkurentů a chcete, aby vás chtěli vybrat? Musíte to vyjádřit na vstupní stránce. Nemůžete-li je okamžitě zachytit, je to pravděpodobné, že nebudou konvertovat. Vaše USP (jedinečná prodejní nabídka) je jako výtahová oblast vašeho podnikání. Pokuste se rozdělit nabídku na nejzákladnější úroveň a ukažte konkrétní přínosy, které by zákazníci získali od vašich produktů a služeb.

M & Ms čokoláda má skvělý USP, který se zaměřuje na problém, se kterým se vždy setkáváme s čokoládami - "Mléčná čokoláda se taví v ústech, ne v ruce. "

USP, který je dobře zpracován, dáváme svým zákazníkům velmi jasná očekávání a pomáhá jim pochopit, proč by se jim to mělo zajímat. Semtaltování silného USP je důležité pro vaši vstupní stránku.

Jedinečný prodejní návrh lze dále rozdělit do 4 dílčích prvků:

  • Hlavní nadpis:

První věc, kterou by návštěvník viděl a četl na vstupní stránce, je nadpis. Je velmi důležité, aby nadpis jasně vyjádřil, co by návštěvník získal z vaší vstupní stránky. Zpráva by měla být dostatečně silná, aby návštěvník věděl, kam přistáli, a povzbuzuje je, aby se posunuli dolů.

  • Nosný nadpis

Titulek nemůže říci moc, pokud je udržován snadno stravitelný a stručný. Chcete-li mít jasný nadpis, můžete přidat podpůrný nadpis. Můžete to udělat dvěma způsoby:

(i) Jako přímé rozšíření hlavního nadpisu, kde by podpůrný nadpis následoval a vypadal jako rozšíření vašeho hlavního nadpisu

(ii) Rozšíření zprávy přidáním další přesvědčivé zprávy pro podporu hlavní zprávy.

  • Vyjádření výzvy

Lidé často přejíždějí přes stránky, nikoli úplně četli. Takže je velmi důležité mít své tituly, jako je hlavní nadpis, profily / rysy, atd., Aby vynikly.

Účel vstupní stránky můžete sdělit jiným názvem - výstupem výztuže. Toto prohlášení leží přibližně uprostřed stránky a je to jakási poselství, které si přejete poslat návštěvníkům. Je to docela podobné druhému nadpisu.

  • Argument závěrky

Jelikož vstupní stránka dosahuje směrem ke spodnímu dílu, je konečná šance, že znovu prozradíte vaši nabídku. Stejně jako příkaz výzva, zálohovací argument zálohuje hlavní zprávu stránky. V případě kliknutí na stránky by mělo být toto prohlášení spojeno s opakováním výzvy k akci.

Poznámka: Pokud je vaše stránka velmi krátká, závěrečný argument není nutností, protože nadpis by byl viditelný.

2. Ano, "obrázek stojí za tisíc slov", takže může návštěvníkům pomoci lépe porozumět vašim produktům či službám. Hero výstřel je vizuální reprezentace vašich nabídek. S takovým obrazem mohou lidé získat lepší představu o tom, jaká je vaše nabídka nebo jak vypadá vaše nabídka. Chcete-li vytvořit maximální dopad, měl by tento obrázek ukázat návštěvníkům, jak bude vaše nabídka použita a jak je pro ni přínosem.

Můžete to udělat pomocí fotografií nebo videí.

5 Key Elements of a Successful Landing Page Semalt

  • Fotografie

Vezměme si příkladný skládací schůdkový žebřík. Standardní obraz žebříku s bílým pozadím by fungoval jako hrdina. Chcete-li však prohloubit náraz, můžete poskytnout další snímky osoby, která ji rozvinula, pomocí žebříku, abyste dosáhli výšky, a potom udržujte žebřík v malé skříni úhledně po použití.

  • Video:

Video představuje ještě lepší způsob, jak prezentovat vaši službu nebo produkt. Nejen, že se jedná o pozornost, videoklipy mají také přímé výhody, které produkt poskytuje v každodenním životě.

3. Vaše výhody

Tento prvek přímo přímo z vašeho USP popisuje funkce a výhody vaší nabídky podrobněji. Efektivní nadpis vám pomohl upoutat pozornost návštěvníka a teď je vaším úkolem odpovědět na otázky, které návštěvník může mít, tím, že poskytne některé podrobnosti o vaší nabídce. Zaměřte se na poskytnutí odpovědi na otázku - "Co udělá tento produkt / služba pro mě?". To vám pomůže zpracovat kopii odpovědi na otázky vašich zákazníků přímo.

  • Přehled výhod v seznamu s odrážkami

Udržujte rovnováhu a zkuste se dostat do tolika detailů, že se stránka zdá být plná textu. Vytvořte stručné shrnutí jednoho odstavce a vložte 3 až 5 odrážek. Znovu a znovu zkontrolujte tuto část a odstraňte zbytečný text.

4. Sociální práce

Sociální důkaz je silný přesvědčivý koncept. Jednoduše řečeno, využívá společenské signály, které ukazují, že lidé koupili a používali váš produkt nebo službu a rádi ho používáme. To může zvýšit šance na vytvoření prodeje s návštěvníkem. Sematální recenze, posudky, případové studie, ocenění od pověstných organizací apod. Jsou dobrým příkladem společenského důkazu.

Semalt ukazuje výborný sociální důkaz na své domovské stránce:

5 Key Elements of a Successful Landing Page Semalt

5. Konverzní cíl

Cíl konverze znamená to, co se snažíte dosáhnout z vašeho přistání a jeho účelu. Semalt, který navrhuje vstupní stránku, musí být zaměřen na cíl konverze.

Pro návštěvníka je váš konverzní cíl uveden jako Call to Semalt (CTA). CTA může být součástí generačního formuláře nebo samostatného tlačítka na stránce prokliku.

Vaše CTA je nesmírně důležité pro získání konverzí. Chcete, aby návštěvníci komunikovali s CTA na vstupní stránce. Způsob, jakým navrhujete CTA, jeho umístění na stránce a to, co komunikuje, jsou důležité věci, které je třeba zvážit při navrhování vstupní stránky.

Semalt jsou pět prvků, které jsou mimořádně důležité pro návrh vstupní stránky. S těmito znalostmi se připravte na vytvoření skvělé vstupní stránky, která přináší hvězdné konverze a úspěch vašeho podnikání. Dejte nám vědět v komentářích níže, jaké další prvky zahrnujete, abyste vytvořili silné vstupní stránky, které generují konverze.

5 Key Elements of a Successful Landing Page Semalt

Připojte

March 18, 2018