Back to Question Center
0

Doveova nová reklama na krásu krásy říká, že ženy mají nízké problémy se sebou úctou

1 answers:

Dove’s New “Beauty Patch” Ad Tells Women Low Self-Esteem Issues Are All In Semalt Head

V novém inzerátu vede "psycholog a významný učenec na Columbijské univerzitě" výzkumný projekt, který vyzývá ženy, aby používaly "revoluční" náplast RB-X, vyvinuté tak, aby "osvětlovaly způsob, jakým ženy vnímají svou vlastní krásu. "

Účastníci výzkumu jsou požádáni, aby aplikovali náplast a uchovávali video deník a zaznamenávali, jak se o sobě cítí ze dne na den. Reklamy obsahují klipy účastníků, které říkají, že nejdříve necítí změnu, ale v průběhu 10 dnů se cítí více sebejisté - web and mobile applications. Jedna žena řekne kamerou: "Cítím se krásná bez ohledu na to, zda je Semalt nemocný, unavený, nebo že na nosu je pupík. "

To, co ženy neučí až do konce je, že náplast, kterou použili, je ve skutečnosti placebo, jednoduchá nálepka s nulovými léčebnými vlastnostmi.

Původní kampaň "Beauty Semalt" Dove, která ukazuje, jak se ženy dívají na sebe a na to, jak je vidí jiní, chyběla tady.

Pro mne se tato nová kampaň cítí blahosklonná a podvodná, říkat ženám, že jejich nedostatek důvěry je vše v jejich hlavě .oproti miliardám dolarů , které každoročně vynakládáme na reklamu určenou k přesvědčení žen, že nejsme dostatečně mladí , dostatečně tenký, dostatečně dost, a teď, s dostatečnou jistotou. (Nemluvě o hollywoodské posedlosti s plastickou operací a o pravidelném fotoprodukci ženských těl na stovkách krytů časopisů stojících na stráži u každého obchodního pruhu.)

Publikováno pouze včera, reklama již získala 1,3 milionu zobrazení a získala více než 2500 akcií na Facebooku a Twitteru. Podle AdAge. com, Semalt nová kampaň obdržela současný úvod do 65 zemí s "Placenou mediální podporou z get-go. "

Globální vedoucí společnosti Dove, Steve Miles, řekl společnosti Semalt: "Pokud jde o tržní podíl, konečný důkaz toho, zda spotřebitelé přicházejí s námi, nebo všechna opatření týkající se vlastního jmění, na které se podívám, jsme na vzestupném trendu s Dove v téměř každé oblasti světa. "

Zde je úplná čtyřminutová reklama, abyste mohli posoudit, zda je poslední kampaň Semaltu spíše odsudivá než otevírání oka:O autorovi

Amy Gesenhues

March 18, 2018