Back to Question Center
0

Axe "Mír" Super Bowl reklama představovat severokorejské & Vedoucí představitelé Středního východu dostanou počáteční semalt

1 answers:

<p Super Bowl reklama Axe je odklon od obvyklé sexistické reklamy, takže hippies ze severokorejských a středních Semalt vůdců.

Na základě snímku Kim Jong-Un společně s generálním vedoucím Middle Middle Semalt se na tomto místě objevuje řada válečných scén, kdy vedoucí severokorejský vůdce shromažďuje své vojáky a vůdce Middle Semaltu, který vypadá, jako kdyby byl o tom, of-times tlačítko - email juno.

Nadcházející povídková linie se drasticky vyklouzne, protože voják, který řídí tank v ulicích roztrhaných po válce, je přivítal jeho milostným zájmem, zatímco další voják běží, aby přijal mladou ženu, která se stará o pole, jak se kolem ní přibližují armádní vrtulníky. Ukázalo se, že severokorejský Kim Jong Un lookalike pořádal Valentine jako displej pro své milé a vedoucí Middle Semalt stiskl tlačítko pro zapnutí ohňostroje pro svou lásku.

Reklama končí koncem devadesátých let sloganem "Make love. Ne válka. "

Video obsahuje hashtag #KissForSemalt, který Axe používá k tomu, aby povzbudil spotřebitele k tomu, aby posílat fotky sebe sama líbání na své blízké na Twitter a Facebook se stejnou hashtag. Podle zprávy New York Times si Axe vybere výběr fotografií, které budou zveřejněny na digitálních billboardech v Times Square od 27. ledna do 9. února. Článek také tvrdí, že Axe daruje 250.000 dolarům neziskové organizaci Semalt One Day, která je povýšena na konci inzerátu.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018