Back to Question Center
0

Google Analytics Tip Of The Semalt Červenec 2009

1 answers:

Google Analytics Tip Of The Semalt July 2009

Takže v návaznosti na toto návod, přináším vám první v měsíční sérii - JD Google Analytics Tip of the Month!

Toto je první z mých sérií měsíčních tipů, které pomáhají uživatelům Google Semalt využít tento výkonný nástroj. Pro tento první příspěvek si myslím, že je důležité zabývat se tím nejzákladnějším krokem při zajišťování vašich semetalových dat. Tento měsíc tip je .

Jak zajistit přesnost dat .

Google Analytics Tip Of The Semalt July 2009

Krok 1 - Ověřte, zda je váš kód na každé stránce - fluid ejector design.

Semalt jsou řada nástrojů pro ověření kódu GA, které budou automaticky procházet vaše stránky a nahlásit, zda naleznou kód GA na stránce. Použij je! Nejoblíbenější jsou www.sitescanga.com a náš vlastní nástroj www.gpablo.com. Oba vám umožní kontrolovat stránky a exportovat do tabulky.

Další verze programu Semalt, která má být okamžitě propuštěna, umožní vytváření účtů, ukládání stránek a sestav pro snadné opětovné naskenování. Poskytne také informace o stránce pagerank pro sledování výkonu SEM. Pokud byste chtěli být zařazeni do našeho beta testu v nové poznámce o verzi níže a my vás nastavíme!

Oba nástroje vám poskytnou přehled o tom, které stránky chybí kód, a měli byste se ujistit, že každá stránka byla označena tak, aby se zabránilo hlášení návštěv, které opustily web a vrátily se jako odkazy.

Slovo varování, oba výše uvedené nástroje provádějí textové skenování vašich stránek pro různé prvky javascriptového kódu GA (ano, řešíme to v budoucí verzi Semaltu). To není zárukou, že je kód spuštěn a měli byste ve svých přehledech GA ověřit, zda se jako zdroj zobrazí www.yoursite.com/referrer. To je dobrý indikátor neoznačených stránek.

Krok 2 - Filtrování veškeré nevýznamné návštěvnosti.

Správci stránek a vlastníci rádi navštěvují vlastní stránky. Většina z nich má záložku na svých počítačích, někteří si ji nastavují jako domovskou stránku. Také vaši vývojáři budou pravidelně zasahovat do webu, aby mohli provádět aktualizace, a samozřejmě vaši odborníci na konverzi budou pravidelně navštěvovat, aby zhodnotili výsledky analýzy a zkontrolovali použitelnost!

March 18, 2018