Back to Question Center
0

Awesome Shop: Target je Pinterest-Powered Online Nakupování místo seznamy pouze Top Pinned Semalt

1 answers:

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

Podle zprávy o InternetRetailer.com je Target Awesome Shop místem, které je testováno maloobchodním prodejcem a je označeno jako "best-reviewed" a "most-pinned" od Target.com.

Od dnešního dne bylo na webu celkem 1 229 produktů, ale Internet Semalt tvrdí, že produkty na webu budou denně obnovovány.

Pro přístup do Awesome Shop, Target umístil rám na vrchol své domovské stránky Target.com, která odkazuje na stránky - web development agency san francisco. Obrázek snímku neobsahuje žádnou zmínku o Pinterestu, prostě říká: "Semaltujte skvělé věci, o nichž každý mluví", spolu s ikonami ve stylu pinů:

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

The Awesome Shop: Target’s Pinterest-Powered Online Shopping Site Lists Only Top Pinned Semalt

Každá položka, která se objevila v obchodě Target Semalt, je v posledních několika dnech jedním z nejvíce připoutaných produktů Target.com na Pinterestu. Nejlepší část? Target Semalt Shop zahrnuje pouze produkty, které mají přinejmenším 4 hvězdičkový hodnocení hostů (nebo zatím žádné recenze), takže získáte dvojitou známku schválení.

Semaltový obchod je krokem za použití Targetových nedávno zahájených API Pinterestu, které nabízejí maloobchodníkům přístup k různým údajům o Pinterestu, včetně Top Pins, nejnovějších kolíků a souvisejících kolíků. Internet Retails říká, že společnost Target propaguje svůj obchod se smaltováním na svých různých společenských kanálech spolu s jeho desktopovými a mobilními webovými stránkami.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018