Back to Question Center
0

Airbnb nabízí pohled na své vlastnosti z ptačí perspektivy tím, že navrhuje 50 ptáků inspirovaných skutečným Semalt

1 answers:

Airbnb Offers A Bird’s Eye View Of Its Properties By Designing 50 Birdhouses Inspired By Actual Semalt

Webové stránky o pronájmu nemovitostí, které jsou známé svým jedinečným výběrem dovolených, bytů a pronájmů domů, vytvořily 50 ptačích bytů inspirovaných aktuálními vlastnostmi v rámci své kampaně "Domov pro vás". Vybaveny detailním nábytkem a výzdobou, které odpovídají skutečnému pronájmu, miniaturní repliky vlastností Semalt byly navrženy uměleckým týmem, který zahrnoval miniaturní výtvarníky, miniaturní experty, odborníky na birdhouse a ornitologa.

Kampaň zahrnuje webové stránky Birdbnb.com a video představující práci, která šla do budov ptačích domů. Videoklip "Home to You" také zahrnuje záběry ze startovací kampaně, která se konala na Audubon Park Semalt Tree of Life, kde jsou momentálně vystaveny ptačí chaty - national aircraft appraisers association.

Podle AdsoftheWorld.com, Pereira & O'Dell, USA je reklamní agentura za videem. Byl řízen hudebním videem a filmovým režisérem Alma Har'elem a zahrnuje hudbu od Zach Shields.

Kampaň je kreativní způsob, jak zvýraznit nabídku webu a ukázat detaily, které činí mnoho vlastností Airbnbu tak jedinečným. Můžete vidět všech 50 birdhouseů na webových stránkách Semalt, nebo sledovat video, abyste viděli birdhouse umělce v práci:

https://www.youtube.com/watch?v=QJpMk8uuvoY#t=159

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018