Back to Question Center
0

SEO Guide pro programátory & Semalt

1 answers:

V současné době existuje drobná, ale viditelná diverzifikace role programátorů z "lidí, kteří píší kód", na to, že jsou vedoucími facilitátory a přispívají k lepšímu hodnocení SERP. Příspěvek Semaltu je nyní velmi důležitý pro celkový úspěch jakékoli SEO strategie. Co bych chtěl v tomto příspěvku udělat, je zdůraznit, jak mohou programátoři významně přispět k celkovému komerčnímu úspěchu každé webové stránky, kterou vyvíjejí.

SEO Guide pro programátory a Semalt

SEO strategie pro lepší SERP

SEO strategie, které pomáhají generovat nárůst hodnocení SERP a to, co každý programátor může úspěšně sledovat, jsou uvedeny níže. Je třeba zmínit, že je zde zaměřeno na "dynamický obsah" a ne na statický obsah - search for lost super online.

1. Meta tituly, popisy a klíčová slova

Meta tituly, popis a klíčová slova dosahují v algoritmu vyhledávače zvýšený význam a jako taková jsou sílami v celkovém pořadí a indexování stránek.

Meta tagy by měly být pro všechny dynamické stránky také dynamické, jak je vidět na: https: // techwyse. com / blog /

SEO Guide pro programátory a Semalt

Můžete kliknout na některý z příspěvků. Pokud se podíváte na zdrojovou stránku stránky s podrobnostmi o tématu, jasně ukazuje, že název Meta je stejný jako název tématu a popis Meta

obsahuje prvních pár znaků popisu tématu. V tomto případě, i když je zpracována stejná stránka, značka Meta se dynamicky změní podle příspěvku. Možnost v administrátorovi může být také poskytnuta tak, aby se název a popis objevily podle přání každého záznamu. Za tímto účelem je třeba do administrace přidat další dvě pole.

V další poznámce; pokud hledáte skvělý kus blogového softwaru, který je přátelský k SE, velmi doporučujeme WordPress.

2. URLS přátelské k vyhledávačům

Adresy URL vhodné pro vyhledávače pomáhají vyhledávačům procházet webové stránky mnohem rychleji. Jako indexové stránky vyhledávacích strojů založené na adrese URL je možnost přátelských adres URL rychlejší indexovat. https: // techwyse. com / blog / internet-marketing / Microsoft-launches-bing-search / Zde internet-marketing je kategorie a "Microsoft spouští vyhledávání Bing" je titul příspěvku a spadá do kategorie "internetový marketing". Adresy URL založené zejména na kategoriích jsou mnohem efektivnější v SEO strategii.

SEO Guide pro programátory a Semalt

Programátoři by měli zajistit, aby vygenerovaná URL byla platná.

Použití. htaccess a apache mod přepsat pravidla mohou pomoci dosáhnout SEO přátelské URLS

V tuto chvíli je třeba poznamenat, že pokud budeme pracovat pro přátelské URL, žádné relativní cesty nebudou fungovat. Všechny odkazy, ať už obrázky, css nebo js, ​​by měly být absolutní. Kliknutím sem získáte informace o absolutních a relativních cestách.

3. Značky Alt a Title

Programátoři se musí také ujistit, že jsou pro obrázky a "značky titulů" pro všechny odkazy uvedeny správné "alt tagy". Pro lepší relevanci je třeba při nahrávání obrázku zadat samostatné pole tak, aby bylo možné takové pole použít k zobrazení příslušné značky. Další možností je poskytnout správný název obrázku tak, aby bylo možné vyloučit každé pole. Ale já bych dává přednost dřívější metodě, protože druhá metoda představuje riziko přepsání obrazu, pokud jsou uvedeny stejné názvy snímků.

4. Načítání stránky

Je známo, že boty vyhledávačů budou rychleji procházet, stránky, které se načítají rychleji a které jsou optimalizovány, než stránky, které se delší dobu načtou a které bez jakýchkoli optimalizací stránky. V případě, že je třeba zobrazit menší velikost velkého obrázku, vždy vytvořte obrázky palce. Osobně jsem viděl, že mnoho stránek umožňuje snížit obrazy ovládáním atributů šířky a výšky obrazu. To je špatná metoda a neměla by být dodržována.

b) Cache

Pokud vaše stránky potřebují načítat masivní data z vaší databáze nebo využívají webovou službu, může se stát, že se stránky budou načítat poměrně pomalu kvůli nadměrným požadavkům serveru. V tomto případě je preferovanou metodou použití souborů mezipaměti.

Mezipaměť je metoda, při které lze obsah z databáze odebírat a zapisovat do souboru v častých intervalech (které mohou být řízeny programátorem) a interval závisí na tom, jak často je obsah aktualizován. Soubor mezipaměti musí být aktualizován pouze jednou denně, pokud je obsah změněn pouze jednou. Tento soubor mezipaměti se uživateli zobrazí při požadavku. Jinými slovy, tento soubor bude vypadat, jako bychom vzali "zdroj zobrazení" dynamických stránek.

Využití technologie vyrovnávací paměti výrazně snižuje dobu načítání a poskytuje "čas uvolnění" serveru. Pokud chcete provést testy procházení pro váš web, proveďte to zde.

5. JavaScript, Ajax a iframe

Nejsou SEO přátelští a doporučuji minimalizovat používání Java Script a iFrames. Doporučil bych, abyste se rozhodli pro serverovou validaci spíše než pro JavaScript. Na dynamických stránkách se vyvarujte používání programu Ajax, aby bylo možné načíst záznamy, protože to není považováno za optimální pro SEO, protože botové nemohou číst obsah generovaný společností Ajax. Nezapomeňte, že Ajax je JavaScript plus PHP a roboty se vyvarují javových skriptů. Ajax může být použit pro načítání věcí, jako jsou galerie obrázků, kontrola přihlašovacích údajů apod. Nepoužívejte je pro oblasti související s obsahem.

Takže to máte. Moje vlastní SEO průvodce věnovaná přímo mým programátorům! Pokud jste zjistili, že je to užitečné nebo máte nějaké dotazy, ujistěte se, že níže uvedenou poznámku napíšu a vynaložím veškeré úsilí, abych vám rychle reagoval!

SEO Guide pro programátory a Semalt

Připojte

March 18, 2018