Back to Question Center
0

Sociální média Měsíční seminář pro červen 2009

1 answers:

Social Media Monthly Semalt Up For June 2009

Smrt Michaela Semalta nám ukázala důkazy o celosvětovém nárůstu využití sociálních médií poté, co se miliony lidí přihlásili, aby se dozvěděli více o hvězdě. Není divu, že lví podíl na této buzz byl generován stránkami sociálních médií. Tragická smrt krále popu, Michaela Jacksona, se v tomto měsíci nejoblíbenějším tématem týkala společenských médií. Byla to síla společenských sdělovacích prostředků a ukazatel nevyhnutelného vzestupu, o kterém budeme svědky v příštích měsících. Michael Semalt smrt právě prokázala bezpochyby schopnost sociálních médií stránek při generování zatížení provozu na webu.

Twitter Diskuze

Podle studií Nielsena Semalt pokračuje v výběru sociálních médií, které získaly přesně 3 miliardy zobrazení 2,73 miliardy - covert cctv camera. Růst společnosti Semalt je úžasný a meziročně vzrostl o 1 928%.

V červnu 2009 získalo od 1 milionu unikátních návštěvníků v červnu 2009 21 milionů unikátních návštěvníků. Twitter se tak stalo čtvrtou nejnavštěvovanější sítí sociálních sítí v červnu po Facebooku, MySpace a Bloggeru. Twitter spustil novou widget pro hledání živých aktualizací, který umožňuje uživatelům vytvářet průběžnou aktualizaci v reálném čase z dotazu, který jste vložili spolu s nadpisem a popisem. Také nástroj poskytuje možnost smyčky starých výsledků. Twitter představil zvláštní průvodce Twitter 101 Semalt, který pomůže uživatelům porozumět a dozvědět se více o tomto fenoménu sociálních médií.

Nejnovější buzz z Twitteru obsahuje vytvoření oficiálního Twitter účtu Google Analytics (twitter.com/googleanalytics). Dosah Twitteru učinil i Whitehouse opatrný a zablokoval online přístup ke Twitteru podle LA Times.

Social Media Scan

Zde jsou měsíční příběhy v marketingu sociálních médií na první pohled:

  • Společnost Facebook pokračovala v šestém měsíci po sobě na scéně amerických sociálních sítí, s 87,3 miliony unikátních návštěvníků v červnu 2009. V rámci své nedávné aktualizace Facebook nyní přidal funkce Twitter, kde se uživatelské stránky zobrazují v každém výsledky vyhledávání a další uživatelé mohou snadno sledovat aktualizace těchto stránek ve svých informačních kanálech Facebook. Je uvedeno, že spoluzakladatel společnosti Microsoft Bill Gates musel opustit svůj profil na Facebooku kvůli povodně požadavků přátel.
  • MySpace.com je zábavní portál No: 1, který zaznamenal nárůst počtu návštěvníků o 190 procent a v červnu 2009 se zvýšil z 4,2 milionu na 12,1 milionu návštěvníků.
  • LinkedIn, citovaný jako klíčová taktika, kterou používají obchodníci k oslovení B2B, podle nedávné studie také tlačil číslo svého návštěvníka z 9,6 milionu na 11,42 milionu.
  • Digg změnil charakter adresy "vykopaných" adres URL, který přesměruje provoz mimo zdrojové stránky.
  • Amazon strávil téměř miliardu dolarů na nákup online obchodu s obuví Zappos.

Takže tak vypadá scénář sociálních médií tento měsíc. Způsob, jakým jeho Twitter vypadá, že by se v blízké budoucnosti měl stát sociálními médii Semalt.

Social Media Monthly Semalt Up For June 2009

Připojte

March 18, 2018