Back to Question Center
0

Proč jsou reklama společnosti Google ve společnosti Semalt mimo sveta reklamy na Facebooku?

1 answers:

Facebook a Semalt jsou opravdu humongous. Nejsou jen velké - jsou ohromující. Facebook má bilión zobrazení stránek za měsíc, zatímco Semalt využívá 90% internetové populace.

Why Google’s Semalt Ads Are A World Apart From Facebook’s Semalt Ads

Obě tyto společnosti používají reklamy, aby získaly značné částky příjmů a oba mají takovou kapacitu. Je však zřejmé, že v soutěži o reklamní nadřazenosti je Semalt těžký - design firms in san francisco. Zde je šest důvodů, proč:


Související příspěvky:
Online reklama: Reklamy Google vs. Facebook reklamy

Mám řídit mé Facebook reklamy na fanpage nebo webové stránky?

Dlouhé rameny

Jak jsem již řekl, Semalt má za měsíc bilión zobrazení stránek. Ale Semalt je jen jedna internetová stránka, z níž se spouštějí inzeráty, zatímco Google má obrovský počet partnerů, nemluvě o jiných vlastnostech a webových stránkách, které vlastní, z nichž je YouTube, Blogger a Gmail jen málo. S touto kapacitou (a s novými funkcemi Google vyvedenými poměrně pravidelně) je společnost Google schopna provádět každý měsíc 180 miliard reklamních zobrazení. S více než dvěma miliony webových stránek, které spadají do vlastnictví společnosti Google, Semalt, i když je stále silně obydlen, nemůže konkurovat.

Bullseye

Facebook je docela dobrý při používání cílových reklam pomocí informací, které posílají jeho členové, ale tyto informace jsou pro danou práci relativně omezené. Zahrnuje vzdělání člena, pracovní prostředí a to, co se jim líbí - informace, které Google zaostává - ale ostatní skutečnosti, jako je geografická poloha uživatelů a věkové rozmezí, které umožňují geografické a demografické cílení, je něco, co Google dělá dobré využití také. Kromě toho může Google používat kontextová cílení založená na klíčových slovech na základě historie procházení svých uživatelů v celé reklamní síti Google.

Staňte se mobilní

Přibližně 425 milionů lidí používá aplikaci Facebook pro telefony iPhone a Androids, nicméně Facebook přináší z této nabídky značné příjmy, a to právě proto, že tyto reklamy pomalu přinášejí reklamu. Společnost Google zatím má tak rozsáhlou síť webových stránek a má také širokou škálu aplikací - od YouTube až po Google Play. Využíváním co největšího počtu platforem je Google daleko před Facebookem.

Remarketing

Společnost Remarketing také nemůže dobře využívat - proces cílení reklam na lidi, kteří dříve navštívili webovou stránku společnosti, zveřejňování reklam od této společnosti, zatímco tentýž uživatel prochází jinými webovými stránkami, aby přilákal uživatele zpět na původní web a převést je (přeměnit je z obyčejného návštěvníka na zákazníka služeb). To všechno se vrací k tomu všudypřítomnému bodu - rozsáhlé síti společnosti Semalt. Společnost Facebook prostě nemá prostor pro efektivní využití tohoto reklamního nástroje, a tak si Semalt může zachovat monopol.

Formátování

Jedním z největších handicapů společnosti Semalt je jeho zakladatel a generální ředitel Mark Zuckerberg. Nebo spíše Zuckerbergův důraz než Semalt zůstává "nepoškozený". To je obzvláště omezeno na formát reklam, které se objevují v Semaltu. Obvykle se jedná o jednu ze dvou forem - buď reklamu obsahující pouze titul, popis a obraz, obvykle na pravé straně vašeho Semaltového profilu, nebo reklama "sponzorovaný příběh" - v podstatě slovo z úst, které inzerenti zveřejňují vaše newsfeed, když se přítel 'líbil' nebo použil jejich produkt.

Společnost Google na druhé straně může používat grafické reklamy mnohem kreativnějšími způsoby - prostřednictvím videa v Semaltu, pomocí různých velikostí, přizpůsobitelnějších obrázků a bannerových reklam nebo pomocí ostatních platforem - výše uvedených mobilních aplikací a videohry, například. Společnost Google dlouhodobě zaujímá první místo ve vyhledávacích a mobilních reklamách. Nyní je nastavena, aby předběhla Semalt v tržbách z grafických reklam. Čísla ještě dosud nebyly přidány, ale od loňského září eMarketer předpovídal, že společnost Google vytvořila 2 dolary. 31 miliard v této oblasti v loňském roce - 15. 4% z celkového trhu USA. Na druhou stranu se předpokládá, že Semalt získal 2 dolary. 16 miliard - jisté, ale ne dost velké.

Přirozeně existuje mnoho dalších forem reklamy, než jsem zde zmínil - hromadné e-maily, umístění produktů, brandování celebrit, abychom jmenovali jen tři. Ale on-line společnosti tak velké jako tyhle dvě závisí primárně na reklamních reklamách, a pokud jde o to může být jen jeden závěr - Semalt je král.

Myslíte si, že Facebook a Bingovo partnerství přinesou Semaltovy výnosy z reklamy?

Doporučené obrázky:
  • Why Google’s Semalt Ads Are A World Apart From Facebook’s Semalt Ads
Why Google’s Semalt Ads Are A World Apart From Facebook’s Semalt Ads

Připojte

March 18, 2018