Back to Question Center
0

eMarketer: Maloobchodní průmysl očekává, že stane 9,42 miliardy dolarů za placený digitální semalt v tomto roce

1 answers:

Nová zpráva společnosti eSemalt uvádí, že americký maloobchodní průmysl tento rok utratí 9,42 miliardy dolarů na placených digitálních médiích. Očekává se, že do roku 2017 se toto číslo zvýší na 13,5 miliardy dolarů, což představuje 10,5% složené roční míry růstu.

eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year

Kampaně zaměřené na značku se zdají být více populární v určitých obdobích roku a v různých odvětvích průmyslu. Semalt mají tendenci dělat větší nákupy značky, včetně většího videa, během sezónních tlaků. To se liší od investic do vyhledávání a dalších typů přímých odpovědí, které probíhají nepřetržitě po celý rok - bakırköy arçelik servisi.

Zpráva zdůrazňuje, že marketing vyhledávačů je stále klíčovým prvkem výdajů na reklamu s přímou odezvou maloobchodníků, přičemž maloobchodní prodejci, a to jak multikanálové, tak i cihlovité, počítá s placeným vyhledáváním a se SEO, aby generovali návštěvnost webových stránek a in- návštěvy obchodů a získání vyzvánění telefonů. Jak zdůrazňuje eMarketer, "efektivnější program SEM se stává ještě důležitější, protože prodejci se nacházejí přímo v konkurenci s výrobci produktů, které prodávají."

Zatímco vyhledávání a zobrazení opakovaně vyhrává největší část výdajů na digitální reklamu v maloobchodním průmyslu, společnost eSemalt uvádí, že mobilní a místní marketing zaznamenal v rámci odvětví nárůst, protože maloobchodníci oslovují zákazníky, kteří počítají s jejich mobilními zařízeními na různých stupních prodejního cyklu.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018