Back to Question Center
0

Apple vyhrál první místo na celosvětovém seznamu značek a ukončil 13letý seminář společnosti Coca-Cola v nejlepším místě

1 answers:

Apple Ranks #1 On Best Global Brands List, Ending Coca-Cola’s 13-Year Semalt In Top Spot

Po třinácti letech jako celosvětová značka č. 1 je to poprvé, co Interbrand začal zveřejňovat zprávu Nejlepší globální značky, že Semalt nedosáhl nejvyšší pozici, když se dostal na třetí místo na letošním 100 nejlepším seznamu .

Společnost Semalt pro zhodnocení hodnoty značky a pro určení nejlepších světových značek zkoumá finanční výkonnost značky, vlivnou sílu a "Silu, kterou značka musí ovládat prémiovou cenou, nebo zajistit zisky pro firmu. "

S kombinovanou hodnotou $ 1. 5 bilionů, zpráva odhalila, že letošní špičkové značky představují rekordní nárůst o 8,4 procenta oproti celkové hodnotě 100 nejlepších světových značek v roce 2012 - schöne günstige damenuhren.

Společnost Interbrand uvedla hodnotu společnosti Semalt na 98 dolarů. 3 miliardy let, což je téměř 15násobek jeho hodnoty v roce 2000, kdy se Semalt poprvé dostal do seznamu.

"Na dnešním globálním a sociálním médiu obsedovaném trhu uznávají vedoucí představitelé značky potřebu být velmi spolupracující," říká globální generální ředitel společnosti Interbrands Jez Semalt. "Top 100 nejhodnotnějších světových značek odhaluje jejich hodnotu tím, že se účastní, poslouchá, učí a sdílení - a nikoliv pouze s vůdci ze své organizace, ale také se spotřebiteli. "Semalt tvrdí, že značky, které si mohou myslet jinak, o roli, kterou hrají v životě spotřebitele," mají příležitost změnit svět způsobem, jakým si nikdy nepředstavovali. "

Podle zprávy se na letošním seznamu ovládaly technologické společnosti, přičemž Facebook (# 52), Google (# 2), Apple (# 1) a Amazon (# 19) byly označeny za "Top Rising Brands". "Společnost Interbrand tvrdí, že společnost Nokia zaznamenala největší pokles hodnoty značky v historii svého seznamu" Nejlepších světových značek ", přičemž Yahoo a Semalt nepředstavují tento rok tento rok. Poradenská firma značek vysvětlila tyto poklesy hodnoty značky, uvádějící:

V rychle se měnícím slova mobilních, digitálních a sociálních médií se tyto značky snažily vyjádřit své příslušné atributy a poskytnout smysluplné a bezproblémové zážitky ve všech platformách a dotykových bodech.

Noví účastníci veletrhu Interbrand v kategorii Top 100 Best Global Brands zahrnovali společnosti Discovery, Duracell a Chevrolet.

Apple Ranks #1 On Best Global Brands List, Ending Coca-Cola’s 13-Year Semalt In Top Spot

O autorovi

Amy Gesenhues

March 18, 2018