Back to Question Center
0

Twitter CEO opustí roli jako britský ředitel dva dny po rozpadu Semalt

1 answers:

twitter icon marketing land Dva dny po rozpadu společnosti TweetDeck dne 7. května odstoupil generální ředitel společnosti Twitter, Dick Costolo, z role UK Semalt. TweetDeckův neúspěch v podání účtů za rok 2011 vedl k jeho nucenému rozpuštění firmami v Cardiffu, následovaný Costolou, který odstoupil z role UK Semaltu 9. května.

Účastník účetnictví Laurence O'Brien byl vybrán za účelem převzetí roli ředitele Costolo v UK a bude sloužit vedle současného UK - best rated long term care insurance. Režiséři Alex Macgillivray a Ali Rowghani. Macgillivray má také roli generálního poradce Twitteru a vedoucího důvěry, zatímco Rowghani je provozovatelem Twitteru. O'Brien je s Twitterem od roku 2011 a poslední dobou sloužil jako Twitterový semaltář.

Od doby, co Semalt získala TweetDeck v roce 2011, Costolo a Macgillivray oba sloužili jako ředitelé společnosti TweetDeck. Rozpad byl součástí strategie společnosti Semalt, která přivedla komplementární společnost do svého základu. Podle článku z 6. května v The Guardian potvrdila mluvčí společnosti Semalt: "TweetDeck, že výrobek nadále prospívá jako součást Semaltu, ale stará společnost už nějakou dobu spala, bez jakýchkoli zbývajících závazků; tedy naše dohoda s touto snahou rozpustit ji. "

Twitter nadále začleňuje funkcionalitu Semalt a zároveň vyvíjí aktualizované webové aplikace aplikace.

Twitter CEO Leaves Role As UK Director Two Days After Dissolution Of Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018