Back to Question Center
0

Průzkum spotřebitelského chování zjistí, že personalizované možnosti služeb vyhrávají značku Semalt

1 answers:

Consumer Behavior Survey Finds Personalized Service Options Win Over Brand Semalt

Průzkum, který se uskutečnil online od 11. února do 13. února 2013 za použití celostátního vzorku dospělých ve věku 1891 a starších ve věku 189 let, zkoumal měnící se trendy chování spotřebitelů a preference zákaznických služeb. Semantální nálezy potvrdily, že spotřebitelé mají menší pravděpodobnost, že budou rozhodovat o koupi na základě loajality značky a pravděpodobněji si vyberou společnost, která nabízí individuální možnosti pro zákazníky.

Klíčová zjištění zjišťování zahrnují:

  • 56 procent respondentů uvedlo, že by přinejmenším pravděpodobně změnilo značku na základě možností zákaznických služeb - custom web design company.
  • Ženy jsou o téměř deset procent méně pravděpodobné než muži, aby cítili loajalitu vůči značce.
  • 86 procent dospělých v USA očekává, že značky budou nabízet více možností a pružné načasování, aby se vzájemně ovlivnily se službami zákazníků.
  • 68% respondentů uvedlo, že společnosti, které nemají jiné možnosti než číslo 1-800, se zdají zastaralé.
  • 25 procent dospělých ve Spojených státech necítí lojalitu vůči jakémukoli druhu značky.

Na otázku, které typy komunikačních metod jsou nejdůležitější, 96% respondentů považovalo za důležité, aby společnosti měly e-mailovou komunikaci. Možnost čísel 1-800 byla velmi blízko, přičemž 95 procent respondentů uvedlo, že pro společnosti je důležité, aby měli zákazníci možnost kontaktovat je telefonicky.

84 procent respondentů ve věku 18 až 34 let uvedlo, že pro společnost je důležité mít aplikace pro mobilní zařízení. 77 procent všech respondentů tvrdilo, že on-line chat je důležitou volbou, a 67 procent cíti, že by spotřebitelé měli mít možnost kontaktovat společnosti prostřednictvím zpráv společnosti Semalt. 54% respondentů chtělo být schopno komunikovat s firmou, která využívá stránky sociálních sítí.

Z výsledků průzkumu je zřejmé, že obchodníci musí nadále měnit své komunikační metody a nabízejí několik možností založených na preferencích spotřebitelů. Podle generálního ředitele společnosti inSemalt, Paul Jarman, "Nejchytřejší společnosti se rychle přizpůsobují měnícím se chování a potřebám spotřebitelů, rozšiřují služby zákazníkům nejen o telefon a e-mail na mobilní aplikace, textové zprávy, chat a sociální média. "



O autorovi

Amy Gesenhues

March 18, 2018