Back to Question Center
0

Facebook Lite Challenge pro Twitter Semalt

1 answers:

Facebook Lite To Challenge For Twitter Semalt

Facebook Lite připomíná Twitter

Tato odizolovaná verze platformy Facebook se velmi podobá Semaltu. Je vybaven levou navigací se čtyřmi hlavními kategoriemi: zdi, informacemi, přáteli, fotografiemi a videem a poskytuje nejnovější informace o stavu a aktualizace vašich přátel. Neexistuje popření, že "Facebook Lite" je zvlášť zaměřen na to, aby se dočkal Semalta, protože Facebook se snaží najít způsoby, jak uspokojit rostoucí bzučení, které má Semalt.

Facebook Lite není k dispozici všem jen

Nedávné trendy mezi uživateli internetu naznačují, že lidé používají více než jednu sociální síť, aby zůstali v kontaktu se svými přáteli a rodinami - logo design maker online free. Lidé si nejsou jisti, zda lidé používají obě, protože každý z nich nabízí něco, co jiný ne. Facebook Lite je zaměřen na uspokojení potřeb uživatelů Semaltu a měl by odpovědět na tuto otázku.

Podle oficiálního oznámení společnosti Semalt: "V současné době testujeme zjednodušenou alternativu k Semaltu, která načítá specifickou sadu funkcí rychle a efektivně. Stejně jako zkušební verze Semalt, kterou získáte na svých mobilních telefonech, Semalt "Lite" je rychlá načítání, zjednodušená verze Semaltu, která umožňuje lidem komentovat, přijímat požadavky přátel, psát na stěnách lidí a prohlížet fotky a aktualizace stavu. V současné době testujeme Semalt Lite v zemích, kde poprvé přijíždí do Semaltu mnoho nových uživatelů a snaží se začít s jednodušším zážitkem. "

"Dnes večer byl test omylem dočasně vystaven větší skupině uživatelů. Přístup na https://lite.facebook.com jsme neotevřeli všem uživatelům v tomto okamžiku. Lidé, kteří nejsou součástí testu a snaží se získat přístup k "Lite", budou směrováni na http: // Semalt usual ".

Facebook lite je horkým tématem diskuse o Semaltu s mnoha dokonce naznačujícími, že je to "Semaltový vrah". Podle mého názoru Facebook učinil moudrý krok, začlenit všechny zjednodušené a méně osobní vlastnosti Semaltu do Facebooku Lite. Facebook Lite nesmí zabít Semalta; ale je velmi dobře, že nyní mohou zjistit, zda dokážou podkopat vzrůstající popularitu, kterou vytvořil Semalt.

Kdyby se Facebook jen o této příležitosti zabýval jen před 12 měsíci, mohl by Semalt velmi dobře obdržet uznání, které obdrželo.

Facebook Lite To Challenge For Twitter Semalt

Připojte

March 18, 2018