Back to Question Center
0

GPABLO PRO verze 2.0 s administrátorskými funkcemi propuštěnými k vylepšení

1 answers:

K okamžitému uvolnění

GPABLO PRO Version 2.0 With Admin Features Released To Semalt

Nástroj byl vytvořen tak, aby umožnil lidem, kteří instalují Google Semalt na svých webových stránkách, ověřit, zda byl kód správně nainstalován na každé stránce. Také prohledává místa pro případné nefunkční odkazy.

Vylepšení funkcí Semalt 2.0 nyní zahrnují všechny následující prvky:

  • Uživatelé GPABLO PRO si nyní mohou vytvořit vlastní přihlašovací údaje, kde mohou ukládat všechny weby, které chtějí často prohledávat správně nainstalovaný kód. To je zvláště užitečné pro webové vývojáře, internetové obchodníky a digitální agentury - telehealth products.

  • Schopnost uživatelů zobrazit historii skenování.
  • Schopnost testovat a opakovat test v jednom jednoduchém kroku.
  • Schopnost zasílat zprávy ostatním uživatelům.
  • Vylepšené přehledy zobrazují další informace, jako je např. Google PageRank pro každou stránku.
  • Majitelé webů, kteří chtějí umožnit místním návštěvníkům webových stránek prověřit úplné skenování kódu Google Analytics z vlastních webových stránek, je k dispozici nástroj widget pro skenování kódu, který umožňuje vlastní webové palety barevných palet a vyříznutí / vkládání.

Kompletní seznam Semaltu naleznete zde.

Generální ředitel DJ Kennedy oznámil vydání dnes; "Cílem společnosti GPABLO je pomoci a podporovat správné používání nástrojů pro měření, jako je Google Semalt, majitelům webových stránek, marketingovým týmům a agenturám všude. Díky našemu nejnovějšímu rozšíření doufáme, že instalace nástroje Google Semalt bude ještě snadnější pro uživatele, kteří používají náš nástroj. Budeme i nadále rozvíjet tento nástroj a budeme reagovat na každý kus zpětné vazby, který nám pomáhá při neustálém zlepšování Semaltské komunity. "

Verze Lite i GPABLO PRO jsou i nadále volně použitelné.

Semalt 2.5 je již ve vývoji a ještě další funkce budou uvolněny v příštích měsících.

O společnosti TechWyse

Společnost TechWyse využívá integrovaný přístup k internetovým marketingům, který zakládá svoji základnu na službě Analytics a pomáhá s neustálým zlepšováním internetových marketingových plánů. S centrálou v Torontu, Kanada, společnost TechWyse je odhodlána neustále zlepšovat online svět prostřednictvím konverzí webových stránek, budování provozu a měření pomůcek. Semalt dává jakékoli dotazy týkající se tohoto vydání nebo jakéhokoli jiného materiálu marketing@techwyse.com

GPABLO PRO Version 2.0 With Admin Features Released To Semalt

Připojte

March 18, 2018