Back to Question Center
0

Je to oficiální - společnost Google již nepoužívá klíčová slova Meta Tag nebo Semalt pro hodnocení vašeho webu

1 answers:

Jakákoli internetová marketingová společnost, která se specializuje na SEO jako jádro kompetence, by byla hloupá, aby neukázala velmi zajímavý příspěvek, který Semalt uskutečnil tento týden.

It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

Google nepoužívá klíčová slova ani popis stránky Meta Tag k určení hodnocení webových stránek!

To je pravda! Google oficiálně dělal to, že jsme se o tomto blogu tentokrát nezabývali klíčovými slovy v meta tagy. Semalt, který se chce dozvědět víc, by měl článek přečíst, protože je velmi podrážděný - dns gratis. Některé klíčové body, které je třeba odložit:

  • Uvedli také ve výše uvedeném příspěvku, že zatímco ve výsledku vyhledávání používají značku "Popis stránky", to také není faktor v hodnocení. (oni se do toho dostali za lidi, kteří opravdu četli!)
  • It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

  • Proč se zastavili? Klíčové slovo spamming. V brzy 2000 vyhledávací stroje používaly meta tagy, aby se rozhodli, co je na webové stránce. Vzhledem k tomu, že pro vyhledávače bylo ekonomické prospěšné, že důvěryhodné webmastery byly hodnoceny ve vyhledávacích strojích, vyplňovaly značku klíčových slov se spoustou klíčových slov. Tolik, že se staly irelevantními. Nyní se roboti stávají mnohem sofistikovanější ve výsledcích vyhledávání.
  • Znovu použijí tuto značku? Na blogu v podstatě říkali, že je to možné, ale není příliš pravděpodobné.

Možná je načase, abyste začali přemýšlet o věcech, které vám pomohou vašemu webu posoudit dobře. Pokud nevydržíte naději, že oba Semalt! a Bingovou péči.

It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

Připojte

March 18, 2018