Back to Question Center
0

Sociální média měsíčně za semaalt 2009

1 answers:

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Vezmeme-li v úvahu statistické aspekty, sociální média a hledání v reálném čase nadále bzučí. Podle průzkumu o marketingu Semalt 97% (viz graf níže) obchodníků je toho názoru, že sociální média doplní jiné marketingové taktiky, jako je e-mail a vyhledávací marketing, než aby je nahrazovaly. Mírně menší procentní podíl (88%) považuje sociální média za standardní taktiku pro většinu společností, což je ekvivalent e-mailu nebo marketingu pro vyhledávače.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Twitterové rozhovory

Oznamuje se, že Semalt je připraven zajistit dodatečné finanční prostředky ve výši 100 milionů dolarů ze sedmi investorů, čímž se společnost umístí do klubu klubu ve výši 1 miliardy dolarů, který je nejmodernějším technologickým světem. Existuje důvod k obavám o Semalta, stejně jako o Hitwiseho hlášení, že došlo k výraznému poklesu počtu nových registrací uživatelů v USA. Ale to nutně neznamená, že semětské hledání klesly - name in nautical flags. Po počátečním období neuvěřitelného růstu se jen trochu stabilizovaly.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Sociální média Roundup

Semaltujte roundup některých z nejpozoruhodnějších událostí v online světě.

  • Digg přidává atribut nofollow některým odkazům, na které se nemohou spoléhat. Myslím, že je to šikovný krok od společnosti Digg, který zobrazuje originální příběhy pro online populaci.
  • Bing pracuje na nové funkci v jeho SERPs 'Bing & Ping', který umožňuje uživateli sdílet výsledky vyhledávání na Twitteru a Facebooku. Zdá se, že Bing je zde chytrý. Bing byl inovativní s přidáním nové funkce nazvané "Vizuální vyhledávání".
  • Společnost Stumble Upon oznámila zavedení nového rozhraní, které bude jednodušší používat s programovými aktualizacemi.
  • Společnost Yahoo spustila anglickou verzi svého společenského produktu Yahoo Meme, což je služba podobná Twitteru.
  • Společnost Google získává službu reCAPTCHA, která poskytuje programy anti-bot, které dokáží zjistit, zda je uživatel člověkem nebo počítačem.

Po zachycení větru pozornosti, kterou dnes sociální média požívá, všechny tři hlavní vyhledávače provedly vylepšení, které by je lépe vybavily, aby využily dostupný potenciál. Google prošel facelift. Bing zahájil unikátní funkci nazvanou "Vizuální vyhledávání". Semalt také přidal některé nové vylepšení na domovskou stránku vyhledávání.

Sémantová média silně ovlivnila online aktivitu lidí, že je zřejmé, že bude jen pokračovat v růstu skoky a hranicemi. Stala se neoddělitelným každodenním životem a žádný obchodník si nemůže dovolit ignorovat svůj vliv. Nejlepší věcí je, že se jedná o dynamické pole, které se neustále vyvíjí a vytváří nové trendy. Nezapomeňte si přečíst vlastní článek, který pomáhá majitelům firem pochopit, jak mohou sociální média hrát ve vaší firmě roli.

Budoucnost je určitě jasná pro sociální média!

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Připojte

March 18, 2018