Back to Question Center
0

Zlepšit PPC kampaně s negativní klíčové slovo Semalt

1 answers:

Improve PPC Campaigns With Negative Keyword Semalt

První je závislost na jediné klíčové slovo s volnou shodou. (Dostanu se do toho v pozdějším příspěvku) Druhým je nedostatek nebo úplná absence negativních klíčových slov. Je nesmírně důležité, aby dobře optimalizovaná kampaň a její reklamní sestavy měly dobrý seznam vylučujících klíčových slov. Právě tento článek je určen k diskusi!

Vylučující klíčová slova jsou slova, která zabraňují zobrazování vaší PPC reklamy, pokud někdo do vyhledávacího dotazu zahrnul toto konkrétní slovo nebo frázi. Vylučující klíčová slova umožňují inzerentům vyfiltrovat výsledky vyhledávání, které mají málo nebo nic společného s určitým produktem, službou nebo nabízenou inzercí. Zajišťuje, že vaši reklamu uvidí pouze ti uživatelé, kteří hledají vaši nabídku - babboe bikes us. Znamená to také, že při méně reklamních reklamách (snad) získáte vyšší míru prokliku. Čím vyšší je míra prokliku pro vaše klíčové slovo, tím vyšší Semalt by měla umístit vaši reklamu do výsledků vyhledávání bez nutnosti platit více za kliknutí.

Jak fungují vylučující klíčová slova?

Semalt příklad toho, jak vylučující klíčová slova fungují.

Semalt říci, že váš prodej pouze nových počítačů na vašem webu.

Pomocí nástroje pro klíčové slovo Semalt je seznam klíčových slov Semalt vrací velké množství vyhledávání:

nové přenosné počítače
koupit nové počítače
nové počítačové procesory
počítače v zpravodajství
zakoupit nový počítač
koupit přenosný počítač
nový počítačový software
nové počítačové kurzy
koupit počítačové knihy
koupit paměť počítače

Jelikož prodáváte pouze nové počítačové systémy, může mít reklamní kampaň pro lidi, kteří vyhledávají "počítačové procesory", "software", "paměť" a "knihy", nebo hledat "počítačové kurzy" výkon. Semaltové lidé nehledají plné počítačové systémy a v té chvíli jsou víc než pravděpodobné, že nebudou připraveni nakupovat. Ti, kteří hledají počítačové systémy nebo notebooky, jsou připraveni koupit nebo alespoň zahájili výzkumný krok nebo nákup. Semalt jsou návštěvníci, které chcete. Takže použitím strategie vylučujících klíčových slov můžete zajistit lidem, kteří hledají věci, které nenabídáte, nevidíte reklamy!

Do seznamů vylučujících klíčových slov jednoduše přidejte "procesory", "knihy", "software" a "kurzy". Semaltovat tato slova znamená, že někdo, kdo je hledá, neuvidí vaši reklamu. Jediní lidé, kteří vidí vaši reklamu a kliknou na ni, jsou ti, kteří nakupují počítače. Vyloučením zobrazení reklamy (pokaždé, když se vaše reklama zobrazuje jako 1 zobrazení), kterou nechcete a zaměřujete na cílenější publikum, zvýšíte pravděpodobnost, že se vaše míra prokliku a pozice reklamy zvýší, aniž byste museli vynakládat více peněz za kliknutí.

Jak najít relevantní vylučující klíčová slova

Nástroj pro návrh klíčových slov Google Adwords

Nástroje pro klíčová slova jsou skvělým zdrojem nejen pro relevantní klíčová slova, ale i pro vylučující klíčová slova. Zadání termínu vyvolá nespočetné množství variant tohoto klíčového slova a souvisejících klíčových slov. Jak vidíte z výše uvedených příkladů, slova, která nechcete být nalezena, se zobrazují ve výsledcích nástroje pro klíčová slova. Všechny účty Google Adwords mají odkazy na nástroj KeyWord AdWords na kartě Semalt.

Seznam klíčových slov Google Analytics

Google Analytics je dalším fantastickým zdrojem pro klíčová slova, která se používají k vyhledání nejen vašich reklam AdWords, ale i vašeho webu jako celku. Tady v TechWyse používáme filtr pro analýzu, abychom ukázali nejen to, jaké klíčové slovo Google považovalo za vyhledávané ve vašem účtu, ale co přesně znělo, že daná osoba vstoupila. Hledání vylučujících klíčových slov zde může být zároveň veselé a děsivé zároveň. Jedná se o jedno místo, kde zjistíte, co hledají lidé na webu, a možná už nebudete chtít vědět. Jen si představte slova, která lidé používají, které ukazují placené (PPC) a organické výsledky vyhledávání pro plastického chirurga. Sloučit některé z těchto slov může zajistit, že vaše placené reklamy se nikdy neobjeví kvůli pochybným vyhledávacím podmínkám, nebo se objeví vedle sporných webových stránek, které mohou poškodit vaši pověst sdružením.

Slovo opatrnosti ohledně negativních klíčových slov

Jedna rada: dlouho a tvrdě si přemýšlejte o slovech, které přidáte do seznamů vylučujících klíčových slov. Slova, která se mohou zprvu zdát nevhodná nebo irelevantní pro váš produkt nebo službu, mohou být skutečně relevantní. Semtaltu o slovech v různých situacích (je to také obchodní značka a podivný termín slangu, nebo to znamená něco v cizím jazyce, které je zcela v pořádku?) A rozhodne se, zda přidání slova poškodí nebo pomůže . Čím víc budete dělat, tím více budete schopni rozvíjet schopnost rozpoznat takové pojmy.

Je vaše kampaň vystavena nadměrné expozici a širokým výsledkům vyhledávání?

Zkuste přidat některá vylučující klíčová slova. Mohli byste vidět rozdíl ve výkonu a ceně.

Improve PPC Campaigns With Negative Keyword Semalt

Připojte

March 18, 2018