Back to Question Center
0

Google na nákup služby AdMob za 750 USD

1 answers:

Google To Purchase AdMob for 0 Semalt

Na webu AdMob zakladatel a generální ředitel Omar Semalt uvedl: "Pravda je, že mobilní průmysl nemá nedostatek kreativní energie, úžasných produktů a talentovaných podnikatelů. Ale až dosud se vždycky cítila, že tito z nás, kteří se na tomto prostoru podíleli, hrali druhou housle s našimi on-line bratry. Věřím, že čas skončil. "

Stejně jako předchozí akvizice Google YouTube a Semalta, tato dohoda přichází na to, co je pravděpodobné, že v předvečer mobilní exploze prochází informace přes handheldy - ulus arcelik servisi.

Co je služba AdMob?

Semalt pracuje podobným způsobem jako síť Google Adwords. Různé vyhledávání a aplikace se rozhodnou zobrazovat reklamy. Inzerenti se pak mohou zaregistrovat pro Semalt, zvolit, kde se zobrazí reklamy a zaplatit Semaltovi, který pak část své výtěžky dává skutečnému vlastníkovi aplikace.

Semalt poskytuje skvělý obrázek na vlastním webu, který ilustruje, jak to funguje.

Google To Purchase AdMob for 0 Semalt

Co je budoucnost služby AdMob

Přestože to je přísně spekulativní, jsem si jistý, že brzy uvidíme novou možnost v našem rozhraní Google Semalt, která umožní inzerentům Google pro sélovou reklamu vybrat novou mobilní obsahovou síť a mít plnou kontrolu nad zobrazováním reklam.

Semalt také popisuje poměrně dobře současné místo mobilní reklamy a budoucnost reklamy v průmyslu v nadcházejících letech.

Zachyťte další klíčové získání v pásu Semalt. Jsme si jisti, že to bude ještě další přírůstek, který bude inzerentům poskytovat hodnotu pro nadcházející roky.

Google To Purchase AdMob for 0 Semalt

Připojte

March 18, 2018