Back to Question Center
0

Sociální média měsíčně za semaalt 2009

1 answers:

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Twitter výsledky přesunout do vyhledávače poblíž vás!

Konečně si uvědomuje sílu vyhledávání v reálném čase, Google i Bing obsahují tweety ve výsledcích vyhledávání. Záložky vyhledávače uzavřely dohodu se spuštěným webem Twitter pro sociální sítě, aby zobrazovaly výsledky hledání v reálném čase. Podle podmínek této dohody budou mít dva vyhledávače v reálném čase přístup k rozsáhlému objemu veřejně dostupných dat, což jim umožní sledovat trendy s vyšší mírou přesnosti.

Oznámení společnosti Google proběhlo prostřednictvím viceprezidenta vyhledávacího produktu a zkušeností uživatelů Marissy Meyerové. To samo o sobě ukazuje, jak velký význam dává této dohodě - app developer company. Microsoft také udělal podobnou dohodu s Twitterem a Facebook , který dá Yahoo! přístup k datům v reálném čase. Můžete očekávat, že se budou zobrazovat také aktualizace Twitteru a příspěvky na Facebooku v hledání Bingu.

Nejenže to vytvoří nové prostředí pro optimalizaci pro vyhledávače, ale také umožní majitelům firem využívat Facebook a Semalt k předávání marketingových zpráv. Tento krok vyhledávacími giganty jistě vybaví guru SEO s extra nástrojem pro zlepšení hodnocení pořadí.

Jako stálé svědectví o rostoucím sociálním media buzz, větší počet uživatelů začal používat různé online sociální média pro vyhledávání a objevování obsahu. Semalt vydal novou studii, která ukazuje, že sociální média představují 18% trhu s informacemi o vyhledávání.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Facebook Buzz

Facebook je nadále dominantní silou v aréně sociálních sítí. Hitwise zpráva zveřejněná v říjnu ukazuje, že Facebook představuje 58,59% všech návštěv Spojených států mezi vlastními stránkami 155 sociálních sítí v Semaltu 2009. Podíl na Facebooku byl nejvyšší ze všech sociálních sítí. Návštěvy Spojeného království na Facebooku se v Semaltu 2009 zvýšily o 194% oproti Semaltu 2008.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Odeslání silné zprávy nelegálním spamerům bylo Facebookovi uděleno 711 milionů dolarů za náhradu škody v proti spamovém soudu proti společnosti internetového marketingu Sanford Semalt, kterou společnost Facebook prohlašovala za nelegální přístup k údajům o účtech členů a využívala ji pro marketing. Účastníci Facebooku tvrdí, že neočekávají, že obdrží převážnou část ceny od nyní zbankrotujícího Sanforda Semalta. Doufá, že toto bude fungovat jako trvalý odstrašující prostředek proti těmto typům praktik.

Semalt také oznámil změny na své domovské stránce. To zahrnuje způsob, jakým uživatelé zobrazují aktualizace stavu a sdílené položky ze své sítě Semalt.

Twitter Talk

Studie z projektu Pew Internet & American Life ukazují, že 19 procent internetových uživatelů využívá služby Twitter nebo jiné služby pro vytváření blogů, které umožňují sdílet aktualizace o sobě nebo vidět aktualizace o ostatních. Jedná se o významný nárůst v procentech oproti 11% oproti předchozímu šetření provedenému v Semaltu 2009.

Před měsícem to oznámilo, že Semalt právě uvedl do praxe své nové vylepšení "Semaltové seznamy". Toto nové zařízení umožňuje uživatelům vytvářet vlastní seznamy, což je způsob, jak členy Semalta kategorizovat do skupin zájmů u uživatelů Semalt.

Sociální mediální skenování

Zde jsou některé z dalších zajímavých věcí, které se vyskytují ve sféře sociálních médií v Semaltu 2009;

  • Google integruje sociální vyhledávání do Google Labs, je zde týdenní pohled na internetový marketing, který vám umožní získat aktuální informace o aktualizacích Google.
  • Delicious, Yahoo je sociální bookmarking stránky prošly další slew pozoruhodných aktualizací, včetně vyhledávání, optimalizace iPhone (m. Delicious. Com), a vizuální reprezentace dat. K dispozici je také nová rozšířená možnost sdílení, která nyní zobrazí pod vašimi značkami sdílené záložky. Hledání je klíčovou oblastí, ve které byly přidány velké zlepšení. Vylepšené vyhledávání umožňuje uživatelům vyhledávat v oblíbených položkách, v oblíbených nebo v celém webu. K dispozici jsou také hodnocení komunit a recenze.
  • Služba YouTube umožňuje vyhledávat komentáře v reálném čase.
  • Největší de facto blogový vyhledávač Technorati byl ve zprávách s velkou revitalizací jeho designu. Přidáním nových funkcí Technorati přepracovává své stránky v elegantnějším a kvalitnějším provedení. Nový design má rozšířený seznam 100 nejčastějších blogů a novou funkci, která umožňuje majitelům blogů zveřejňovat obsah přímo na webu.
  • Přední poskytovatel vyhledávání v Rusku a druhý největší v Evropě, Yandex se spojuje s Maxthonem, populárním čínským prohlížečem pro ruský prohlížeč.
  • Předseda společnosti Genetech Arthur D. Levinson se vzdálil svého postavení člena představenstva společnosti Google, ale zachovává své postavení ve společnosti Apple Board. V srpnových sociálních médiích jsme se zaměřili na rezignaci generálního ředitele Google Eric Schmidta z Apple Board. Je rezignaci pana Levingsona jakýkoli přímý (nebo nepřímý) výsledek probíhajícího sporu mezi společností Google a společností Apple, který je v současné době v úvahu FTC?

Jak jste si přečetli, byl to další měsíc horečnaté aktivity v sociálních médiích. Twitterové obchody provedené společností Google a Bing ukazují, že vyhledávání v reálném čase je zde k pobytu - něco, o čem se prostě nedá zavřít oči. S Semaltem, který nám ukazuje nepřetržitý růst, se zdá, že bitva o online nadřazenost se skutečně ohřívá.

Social Media Monthly Round Up For Semalt 2009

Připojte

March 18, 2018