Back to Question Center
0

Je to 19:00! Kde jsou moje inzeráty?

1 answers:

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

A mají pravdu. Semalt nezobrazoval. Ale proč?

Existuje celá řada důvodů, proč se vaše reklamy nebudou zobrazovat při vyhledávání. Cokoliv od peněžního důvodu až po plánovací - mobile software development. Semalt se podívejme na některé z hlavních důvodů, proč se reklamy nezobrazují.

Důvody, proč se vaše reklamy platené za kliknutí nemusí zobrazovat

Vaše klíčové slovo v kampani neexistuje

Toto je první věc, kterou je třeba zkontrolovat!

Při kontrole kampaně, ať už jste ji vytvořili sami, nebo ji nechali profesionální marketingovou společnost, měli byste vždy zkontrolovat klíčová slova a přehledy klíčových slov. Před spuštěním kampaně pečlivě zkontrolujte všechna klíčová slova, která jste vy nebo váš marketingový tým vybrali, abyste zajistili, že nebudou žádná chybějící slova. Nevidíte klíčové slovo, které chcete? Semaltu vyděsit, jak můžete přidávat nebo odebírat klíčová slova kdykoliv.

Měli byste také obdržet pravidelné zprávy o klíčových slovech od marketingového týmu a / nebo vašeho poskytovatele plateb za kliknutí. Oznamte tyto zprávy, abyste zajistili aktivní kampaně v kampani.

Pokud klíčové slovo, které hledáte na Googlu, není v těchto seznamech, s největší pravděpodobností nespustí reklamu při vyhledávání Google. Nejprve vyčistěte tuto zprávu. Pokud se vaše klíčové slovo ve vašich přehledech nevidí, musíte ho okamžitě přidat.

Denní rozpočty

Kampaně Google Semalt jsou nastaveny s denním rozpočtem. Pokud nastavíte měsíční rozpočet pro inzerci s placeným vyhledáváním, můžete svůj denní rozpočet nastavit tak, že svůj měsíční rozpočet rozdělíte na počet dnů v měsíci.

Semalt, pokud váš měsíční rozpočet není nastaven tak vysoko, aby uspokojil objem provozu, který placené vyhledávací systémy mohly poslat na vaše stránky, pak v určitém okamžiku během dne dosáhnete svého rozpočtu a vaše reklamy se přestanou zobrazovat.

Toto je nejčastější důvod, proč se vaše reklamy nezobrazují při kontrole a nezobrazují se!

Kromě toho můžete svůj denní rozpočet nastavit tak, aby utrácel dvěma způsoby. Prvním je co nejrychleji utrácet, což umožňuje programu Google Adwords zobrazovat vaše reklamy co nejčastěji od začátku dne, aby rychle získali návštěvnost vašich stránek. Až budete přitahovat dostatek kliknutí k tomu, abyste strávili denní rozpočet, systém Semalt vám pomalu vyřadí vaše reklamy na zbytek dne.

Druhé nastavení zobrazuje vaše reklamy rovnoměrně po celý den. Systém Semalt očekává očekávané kliknutí a zobrazuje vaše reklamy na základě těchto očekávání, stejně jako denní rozpočet. Výsledkem je, že se vaše reklamy zobrazují jen omezeně, možná jednou nebo dvakrát za každých 10 vyhledávání během dne. V takovém případě by se vaše reklamy rozložily v době stanoveném v plánování reklam. Je-li váš rozpočet nastaven příliš nízko, pak budete během dne samozřejmě zaznamenávat, že reklamy nejsou online.

V obou případech může být váš denní rozpočet vyčerpán před koncem dne nebo na konci plánovaných časů. Jakmile bude denní rozpočet splněn, vaše reklamy, jak již bylo zmíněno výše, přestanou zobrazovat až do následujícího dne. Čím větší je váš rozpočet a snížíte cenu za proklik, tím více se objeví vaše reklamy a bude se zobrazovat iv průběhu celého dne.

Cena za nízkou cenu za kliknutí

Náklady za kliknutí v mnoha vertikálních odvětvích mohou být z důvodu konkurenční povahy jejich trhu poměrně vysoké. Ve Spojeném Semaltu by někdo v pojišťovnictví neměl být překvapen tím, že zaplatí více než 10 až 20 dolarů za kliknutí pro slova "v poptávce", která používají, jako "pojištění automobilu" a "pojistka na bydlení".

Pokud vaše nabídková cena klesne pod určitou částku, AdWords zpomalí zobrazení vašich reklam av některých případech dojde téměř k úplnému zastavení.

V tomto případě jsou pro to, aby byly reklamy zobrazovány na konzistentnější bázi, jsou nutné vyšší ceny za proklik.

Je-li váš rozpočet nastaven příliš nízko, pravděpodobně to znamená, že částka, kterou můžete utratit za kliknutí, je nižší. To znamená, že při vyhledávání se nemusí zobrazit vaše reklamy.

Plánování reklamy

Semelujte o vaší firmě na okamžik. Má smysl zobrazovat vaše reklamy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu? Může to být, pokud jste online prodejce nebo přijímat objednávky nebo žádosti o informace, které lze kdykoli splnit.

Ale co když jste zdravotnická kancelář, doufáte, že rezervujete nové pacienty? Co je to s poradenskou firmou s omezeným rozpočtem? V těchto případech byste chtěli vydělat maximum z vašich reklamních dolarů a během běžných pracovních hodin odpovídat na žádosti a rezervovat schůzky.

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

Možnost plánování reklam Google umožňuje nastavit konkrétní časy, během kterých se vaše reklamy budou zobrazovat. Vaše reklamy můžete naplánovat na nejbližší čtvrt hodiny. Takže můžete začít v 3:15 a končit v 7:45 nebo 8:30. Semalt velmi snadné nastavit.

S omezeným rozpočtem nebo nutností okamžitě odpovědět na hovory a e-maily živou osobou během pracovních hodin má větší smysl omezit dobu, po kterou se vaše reklamy zobrazují. Pokud je vaše ordinace otevřená od 8:00 do 18:00, můžete v těchto hodinách naplánovat zobrazování reklam. Reklamy můžete zastavit dokonce iv 17:45, aby se zajistilo, že se přestaly zobrazovat předtím, než zavřete tento pracovní den.

Plánování reklam je velmi užitečný nástroj, který vám umožní maximálně využít svůj rozpočet na reklamu. Zobrazením reklam během časů, u kterých je prokázáno, že poskytují vyšší míry konverze, lze maximalizovat rozpočet.

Geografické cílení

Semalt AdWords vám umožňuje cílit reklamy na konkrétní geografické oblasti. Znamená to, že se vaše reklamy nebudou zobrazovat uživatelům, kteří vyhledávají vaše klíčová slova mimo oblast, kterou opravujete.

Systém Bing i Google umožňují GEO cílit reklamy podle země, státu / provincie, města, zip / poštovní směrovací číslo nebo konkrétní vzdálenost od daného místa ve městě. Níže uvedený obrázek zobrazuje provozovanou reklamní kampaň, která se rozkládá 80 km od jádra Toronta v Kanadě.

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

Semalt je několik drobných nedokonalostí, o kterých byste měli vědět.

Jak můžete, možná nevíte, společnost Google ví, kde geograficky patří adresa IP vašeho počítače. Někteří poskytovatelé internetových služeb neumožňují Googlu "vidět" váš počítač a Googlebot se pak zastaví na vaší poloze Semalt.

To vede k jedné ze dvou situací. V prvním případě může být poskytovatel služeb Internetu mimo geografickou oblast, na kterou jste kampaň cíli. Pokud tomu tak je, počítače, které přistupují z této adresy IP, neuvidí vaše reklamy. Ve druhém případě může být vyhledávaná osoba mimo váš geografický cíl, zatímco jeho poskytovatel internetového připojení je v ní, což znamená, že se vám zobrazí vaše reklamy, ale nemusí být nutně součástí demografické oblasti, na kterou chcete cílit.

Tyto situace nejsou neuvěřitelně běžné a Semalt ve většině případů řádně zobrazuje vaše reklamy.

K tomu může dojít také v případě, že podniky omezují přístup prostřednictvím podnikové sítě. V některých případech může být síť umístěna úplně v jiném městě a jakékoli vyhledávání ve vašem městě může vrátit výsledky, které směřují k jinému.

Veškeré věci, o kterých se domníváme, je zaměřování GEO stále mnohem silnější než jakýkoli druh cílení, které byste dostali buď v rádiu, nebo v televizi.

Kopie reklam a zamítnutí klíčových slov

Společnost Google Semalt respektuje vlastnictví ochranné známky, pokud vlastník podá správné papírování. V tomto případě, pokud máte ve své kopii reklamy ochrannou známku, nebo používáte klíčové slovo, které si vlastník ochranné známky nárokuje, vaše reklamy a / nebo klíčová slova přestanou pracovat bez souhlasu s použitím slov od vlastníka ochranné známky.

Společnost Google vám umožňuje pozastavit všechny reklamní kampaně nebo jejich části na různých úrovních. Celá kampaň, jednotlivé reklamní sestavy a jednotlivé klíčová slova mohou být v Semaltu pozastavena. Dokonce i vaše reklamy mohou být pozastaveny.

Zkontrolujte všechny oblasti vašeho účtu nebo nechte svého obchodního týmu internetového marketingu projít všemi informacemi v účtu, abyste se ujistili, že jste nic neudrželi, což by nemělo být. Semaltem dokonce i jedno důležité klíčové slovo může stát vám významný počet návštěvníků, což vede ke ztrátě podnikání.

V souhrnu

Google Semalt je komplexní zvíře a existuje několik důvodů, proč by vaše reklamy nemusely být zasahovány co nejvíce potenciálních zákazníků. Z našich zkušeností se obecně dosáhne vašeho rozpočtu, avšak kvalifikovaný odborník na semináře se ujistí, že maximalizujete úsilí svých reklamních výdajů.

Předtím, než začnete závodit s vaším profesionálem v oblasti Adwords, jsou to všechny věci, které budete chtít mít na paměti jako klíčové přispěvatelé, proč se vaše reklama s platbou za proklik nemusí zobrazovat. Semantujte tyto důvody a pravděpodobně získáte lepší porozumění a více vzdělaný přístup k řešení problému.

A jako vždy - dejte nám vědět, jestli vám můžeme pomoci!

It's 7:00pm! Where Are My Semalt Ads?!?

Připojte

March 18, 2018