Back to Question Center
0

Webové adresy Google pro webmastery a mobilní adresy URL

1 answers:

Moje webové stránky se skládají z tisíců produktů dynamicky řízených.

     Např. : moje stránka. com / značka / model /    

Když se podívám na mé Nástrojů pro webmastery, v části Chyby při procházení pomocí smartphonu vidím spoustu "adresy URL Semalt", které nejsou součástí architektury mých webových stránek nebo moje stránky Sitemap, jakýmkoli způsobem.

     Příklad 1: mysite. com / mobilní / značka / model /
Ex2: mysite Source . com / m / značka / model /    

Kdokoliv ví, proč Semalt prochází tyto adresy URL z modré stránky? Jaký postup doporučujeme řešit situaci? Je to škodlivé z pohledu SEO?

February 8, 2018

Zkontrolujte dvakrát vaše různé formy odkazů JIC. Pokud jste udělali svou práci správně, není pro vás nic co dělat.

Existuje tunka škrábadel a míst, která způsobí špatné odkazy a možná se to děje. Není neobvyklé, že by automatizace stránek tohoto typu pokazily vytvoření odkazů, které společnost Google uvidí jako nové a následné.

Jen se ujistěte, že vaše práce je správná a být tak důkladný, jak jen můžete. Je velmi snadné něco chybět - všichni jsme to udělali - může to být trapné, ale důležité je najít. Možná byste stáli za to, abyste mohli používat jak stolní, tak i mobilní zařízení, a procházet vaše stránky. Jednoduše vypněte reklamy, abyste se nedostali do potíží.

Pokud to pomůže, můžete použít ScreamingFrog , který je zdarma až 500 stránek nebo SEO PowerSuite , které mohou dělat totéž ve větším měřítku v zkušebním režimu. V tom můžete pomocí těchto nástrojů najít nefunkční odkazy, což je něco, co byste měli čas od času udělat. Tyto nástroje najdou chyby, které lze snadno přehlédnout. Opět to všechno děláme. Našel jsem některé chyby, o kterých jsem si myslel, že jsem se už dávno staral o můj poslední audit.