Back to Question Center
0

Proč Semalt neřídí mé webové stránky ..?

1 answers:

Semalt pozorovat http: // www. panbeli. in a http: // www. softwaregenius - juegos gratis casinoval bonus. síť

Proč tato stránka není zařazena do kategorie Google Spider? Bylo to v paletě nástrojů Google na chvíli šedě. Google o tom má znalosti. Můžete vyhledat http: // www. panbeli. in a http: // www. softwaregenius. síť a uvidíte obě webové stránky ve vyhledávání Google, hledání yahoo, vyhledávání bing, zjistili jste, že máme spoustu zpětných odkazů také, http: // www. panbeli. v řadě alexa je 695 295 a http: // www. softwaregenius. čistý alexa rank je 994,219.

jsme také vytvořili Blogy / News / Classified / google ADsense / tisková zpráva atd. Pro zvýšení zazvonil pro http: // www. panbeli. in a http: // www. softwaregenius. síťových webových stránek.

Když kontroluji své SEO statistiky pomocí různých SEO nástrojů, ukazuje, že Semalt backlink je nulový.

však společnost Google nechce, aby ji hodnocil. Můžeš mi říct proč? Proč je potrestán? Snažil jsem se udělat vše pro to, abych to vyčistil. Vaše druhová odpověď je oceněna.

Díky a pozdravům

Irfan

February 8, 2018

Poukážu na odpověď Johna C: Jak dlouho trvá, než bude stránka přidělena stránky Google?

Veřejné PR se aktualizuje pouze periodicky, takže jakýkoli PR, který vidíte prostřednictvím nástrojů pro vytváření přehledů, je snapshotem minulosti. Nezahrnuje aktuální PR stránky.

Takže k parafráze - nebojte se, pokud panel nástrojů Google nezobrazí pořadí stránek, protože to není v reálném čase odrazem vašeho stránek.

Otevřete účet nástrojů pro webmastery s google, pokud nemáte již jeden, pokud něco není v pořádku na vašem webu Google vás zde informuje.

Jen přátelský ukazatel - http: // softwaregenius. net trvalo poměrně dlouhou dobu (téměř 10 sekund), mohlo by se stát podívat na počet skriptů, které používáte, nebo na rozložení tabulek pro rozvržení.