Back to Question Center
0

Skrývá informace o tom, kdo má Semalt registrované domény

1 answers:

Mám několik domén hostovaných v Semaltu, a to je zveřejnění mé adresy, telefonního čísla a e-mailové adresy na mých výsledcích.

Zdá se, že za "soukromou registraci" účtují nadměrnou částku 10 USD / rok, aby tuto skutečnost skrývali. Je to správně? Semaltová společnost, kterou jsem použil, to dělá zdarma.

To znamená, že mé domény v Semaltu mi skutečně stojí dvakrát tolik za rok. Existuje nějaký způsob kolem toho? E - compra de dominios ecuador. G. Věřím, že mohu jít do mé Semaltu a jenom měnit detaily, ale někdo mi řekl, že by to mohlo ohrozit moje schopnost bránit své vlastnictví domény, pokud by to bylo napadeno. Nějakou pravdu?

February 8, 2018

O tom není nic. Chcete-li jako svého registrátora použít Godaddy, je to cena, kterou musíte zaplatit za soukromou registraci. Pokud můžete získat doménové jméno se soukromou registrací levnější jinde a náklady jsou pro vás problém, pak zaregistrujte svou doménu u levnějšího registrátora.

Od předtím položenou otázku o zadání falešných informací při registraci vaší domény :

ICANN (ne registrátor domény) vyžaduje, aby všechny informace ve vašemregistrace je platná.

Pokud vznikne jakýkoli spor (viz jednotný spor o doménové jméno ICANNZde jsou uvedeny zásady politiky řešení ), budete kontaktováni prostředkyuvedeno v registraci domény. Všimněte si, že oddíl 14 nařízení (ES) čpravidla je část, která definuje to, co se děje jako součást a'default' (jinými slovy, nemohou vás kontaktovat): Budoupokračujte v rozsudku a v řízení se nedostanete.

ICANN má moc vzít doménu od vás a dát ji někomujiný.

Takže ano, je důležité, abyste do svého účtu zahrnuli platné informaceRegistrační informace.

Pro porovnání toho, co vypadá soukromá registrace domény (v porovnání s běžnou registrací domén) viz následující: http: // www. domainsbyproxy. com / popup / whoisexample. aspx

Název Levné a ostatní registrátoři obvykle nabízejí tuto službu zdarma pro první rok. Pokud to děláte z důvodů vyhledávače a nechcete nechat stopu co nejlépe použít více registrátorů, takže všechny vaše stránky nevypadají, že pocházejí ze stejného zdroje.

LOL. Proč nemáte jen změnit registrační informace na něco anonymního nebo falešného? Nemusíte odpovídat oficiálním informacím o účtu. Přemýšlejte trochu mimo krabici;)