Back to Question Center
0

Cenná praxe z Semaltu: Jak nastavit sociální reklamu na úspěch

1 answers:

Nikdo nemůže popírat skutečnost, že sociální média jsou nejlepší platformou, díky které se značka může dostat k generaci Z (iGeneration) a tisíciletí. Ve skutečnosti je pravděpodobné, že 95% všech dospělých ve věku od 18 do 34 let zváží nákup od značky schválené na sociální platformě, kterou používají .

Pokud jde o marketing, můžete vždy zvážit placené sociální mediální marketing. Nabízí velkou návratnost investic s minimálními náklady - gestion equipe excel. To dělá dobré čtení pro malé a střední firmy a začínající podniky, které nemají finanční sílu k tomu, aby vytvořily masivní kampaň.

Vzhledem k tomu se Julia Vashneva, vedoucí expert z Semalta , Digitální služby se podívá na tipy, jak vyčerpat co nejlépe kampaň s nízkými rozpočty v oblasti sociálních médií

Proveďte některé testování

Ve vojenských kruzích je něco nazýváno agresivní skauting. Toto je taktika, při níž prapor vysílá malou skupinu, aby zvětšil nepřátele. Ve své kampani můžete použít agresivní průzkum, ale namísto posílání vojáků byste obětovali své zdroje. Vkládáním svých peněz do různých sektorů zjistíte, která z nich má lepší návratnost investic.

Vyberte příslušnou síť

Různé cílové skupiny mají různé demografické údaje. Například mladí lidé ve věku od 25 do 34 let používají Facebook častěji..To představuje pouze 29,7% všech uživatelů. Je zajímavé, že uživatelé Facebooku jsou převážně ženy, z nichž 77% využívá místo ve srovnání s 66% všech mužů.

Pokud přivedete YouTube do obrazu, statistiky jsou trochu jiné. Zde ženy tvoří pouze 38% uživatelů, zbytek je zřejmě muž. Dále bylo provedeno více než 50% všech zobrazení na tabletech nebo kapesních zařízeních, což je ideální pro cílení na mobilní uživatele.

U všech těchto čísel byste byli překvapeni, že pouze 9% malých a středních firem používá sociální média k prezentaci své značky. Jako takový, můžete získat nad okraj dokončení s něčím velmi jednoduché.

Najděte správný čas sdílení obsahu

Nyní, když jste zjistili, koho cílujete, je důležité zjistit ideální čas na sdílení obsahu. Někteří odborníci doporučují, abyste to udělali někdy během středního týdne, nejlépe mezi 1 a 3. Pokud jde o Twitter, časování je jiné - tweeps jsou aktivní mezi 9 ráno a 3 odpoledne.

Naučte se, jak naplánovat

Zatímco může být těžké zjistit, kdy je vaše síť aktivní kvůli různým časovým pásmům a dalším faktorům, nemůžete se nikdy pokazit, pokud si naplánujete své příspěvky dokonale. Vezměte notebook a věnujte jej plánování vašich tweetů, blogů, videí a dalších důležitých informací. Dokonce můžete proces automatizovat pomocí zásuvných modulů.

Dodávka na kvalitu

Se všemi ostatními na místě, úspěch vaší sociální mediální kampaně se snižuje na jednu věc - kvalitu obsahu vyslán. Nesklamejte. Publikujte obsah, který přidává hodnotu vašemu budoucímu a současnému počtu klientů; něco, co by byli nuceni sdílet.

November 23, 2017