Back to Question Center
0

Chraňte HTML stránku od hackerů pomocí užitečných tipů z Semalt. Je to stejně snadné jako ABC!

1 answers:

1. Aktualizace veškerého softwaru

Artem Abgarian, vedoucí pracovník pro úspěšné řízení zákazníků společnosti Semalt ,je pevně přesvědčen, že udržování softwaru aktualizovaného produktu je jedním z klíčových faktorů, které pomohou zajistit webové stránky před útoky hackerů.Některé společnosti vydávají pravidelné opravy a aktualizace, které opravují chyby a chyby v předchozích zásuvných modulech. Ujistěte se, že opravují všechnychyby a otvory v kódu, tyto společnosti snižují riziko útoků na jejich software - software develpment companies. Proto, pokud to místo ujistímá nejnovější pluginy, které ji podporují, je zajištěno stejné bezpečnostní atributy. Totéž platí pro majitele stránekpoužívat pluginy třetích stran. Měli byste se ujistit, že sledují své aktualizace a zajistí, aby zůstaly aktualizovány kdykoli. Stránkavlastník potřebuje vymazat všechny zásuvné moduly, které již nejsou používány nebo nutné, protože slouží jako sedící brány, které mohou hackeři najít apoužít k útoku.

2. Vytváření bezpečnostních vrstev v okolí webu

První částí obrany na webové stránce je webová firewall aplikace.Jeho účelem je kontrolovat každou příchozí komunikaci a označit podezřelé požadavky. Nakonec je místo mimo dosah kybernetických útokůa spam. V minulosti byly webové aplikace Firewalls ve formě hardwarových zařízení. Společnosti poskytující bezpečnostní služby(SECaaS) využívají cloudovou technologii jako levnější způsob zabezpečení zabezpečení webových stránek, který byl dříve nalezen pouze na podnikové úrovni.Prostřednictvím technologií cloud může každá společnost pronajmout "webovou firewall", aniž by vznikly dodatečné výdaje, jako je vlastnictví vyhrazenýchhostingový server. Tyto plug-and-play služby mají automatizované funkce, které provádějí potřebné procesy jménem vlastníka. Tytowebových aplikací založených na cloudových webových aplikacích vyplní prázdná místa, kde jiný poskytovatel hostingu selže..

3. Přepnout na protokol HTTPS

Hypertextový protokol Secure je bezpečný komunikační protokol používaný k výměněsoukromé nebo citlivé informace. Používáním služby HTTPS komunikace mezi webem a prohlížečem znamená přidání dalšího(TLS) nebo Secure Sockets Layer (SSL). To je pro majitele další výhoduchrání je před pokusy o hackování a na webových stránkách, protože uživatelům ukazuje, že se firma věnuje ochraně svých informací.

Všechny online transakce probíhají na platformě HTTPS. Zbytek webu jeHTTP ve výchozím nastavení. To se však může změnit, protože společnost Google nedávno dodala, že začnou používat HTTPS jako faktor hodnocení, který budeznamená, že většina webových stránek provede tento posun s nadějí, že zlepší své hodnocení na SERP.

4. Používejte silná hesla a pravidelně je měňte

Existuje alarmující nárůst počtu útoků na hrubou sílu používaných hackerypokusit se odhadnout uživatelská hesla. Jedním ze způsobů, jak se chránit před takovými, je použití silných a jedinečných hesel. Je nezbytně nutnéaby tyto vlastnosti byly aplikovány na administrátory, webové servery a databázová hesla. Jeden by měl vytvořit heslo, které používárůzné znaky a délku minimálně 12 znaků. Konečně, uživatelé potřebují změnit hesla pro různé stránky, aby se ujistil, že jeden je dvojitýzajistit. Šifrované hesla fungují ještě lépe, protože pro hackery je obtížné získat hesla po úspěšném porušení.

5. Vytvořit adresáře pro administrátory

Hackeři zaútočí na zdrojové adresáře, aby získali údaje týkající se tohoto webu. Používánímskripty, které procházejí těmito daty, se jejich zaměření posouvá k pokusu o zadání složek obsažených v nich za účelem ohrožení bezpečnosti. Webová stránkavlastník by se měl ujistit, že názvy používané v adresářích jsou známy pouze správcům webu.

November 23, 2017