Back to Question Center
0

Co je email spam? Užitečné tipy od Semalt o tom, jak udržovat důležité emaily ze složky Spam

1 answers:

E-mailový spam, který se nazývá nevyžádaná pošta, je nevyžádané hromadné zprávy nebo texty odesílané prostřednictvím vašeho e-mailu. Ve skutečnosti používají spamátoři tuto techniku ​​k šíření malwaru a virů na internetu. Téměř všichni uživatelé e-mailu čelí tomuto problému denně, protože jejich e-mailové adresy byly získány spamboty - contagiarte curso de fotografia nikon. Automaticky přidávají vaše e-mailové adresy do svých seznamů a stále posílají zbytečné zprávy. Spamové používají tyto roboty k vytváření e-mailových distribučních seznamů ve velkém počtu. Zatímco pojem e-mailový spam byl poprvé odkazován na nežádoucí e-maily v 19. století, získal rozšířené uznání ve 20. století, kdy se přístup k internetu stal běžným mimo výzkumné a akademické kruhy. Zde Michael Brown, manažer Success Customer Success, sdílel několik tipů, jak zachovat důležité e-maily ze složky Spam.

1. Použijte techniku ​​marketingu povolení:

Technologie oprávnění pro marketing je široce používána velkými značkami a nadnárodními společnostmi. To, co dělají, je, že instalují konkrétní pluginy, které pomáhají zabránit tomu, aby jejich neodkladné a legitimní e-maily směřovaly do složky Spam. V aplikaci WordPress existují desítky podobných pluginů, z nichž se můžete těšit, ale nejúžasnější a nejvýkonnější plugin je doplněk Whitelist. Je snadné ji nainstalovat a okamžitě se aktivovat.

2. Použijte nevyžádanou kontrolu před odesláním nebo příjmem e-mailů:

Než pošlete nebo obdržíte e-mail, měli byste používat speciální kontrolky nevyžádané pošty, které zůstanou připojeny k vašim e-mailovým ID a pomáhají identifikovat legitimní a nelegitimní e-maily. SpamAssassin je skvělý nástroj pro začátek. Pokud se chcete vyhnout stahování softwaru nebo otevření nepotřebných příloh e-mailu, můžete tento program nainstalovat právě teď. Můžete také vyzkoušet službu IsNotSpam, která pomáhá kontrolovat položky důležité pro vás a odfiltruje e-maily, které pro vás nic neznamenají.

2. Vypněte černé listiny:

Pokud jsou e-mailové servery na černé listině, může být obtížné a těžké odeslat a přijímat legitimní zprávy včas. Abyste tomuto problému zabránili, měli byste co nejdříve vyjmout tyto černé listiny. Nejprve musíte zkontrolovat seznamy blacklistů a zjistit, jestli jste na některém z černých seznamů nebo ne. Jakmile to bude hotovo, budete muset sledovat odesílatele nebo webové stránky, které vás přidaly k černým seznamům a přesvědčily je o vaší legitimitě.

3. Zachovat dobré poměry text / obrázek:

Požádejte své odesílatele, aby zachovávali správné poměry text / obrázek při vytváření a odesílání zpráv. Neposílejte mnoho e-mailů; místo toho byste měli mít dokonalou kombinaci textu a obrázků. Doporučujeme, abyste pro všechny grafiky používali jen obrázky JPG a videa YouTube a nespoléhali se na jiné typy věcí.

Tyto tři techniky vám pomohou zbavit spamových e-mailů. Současně byste mohli přijímat legitimní zprávy přímo ve vaší doručené poště a nemusíte je nalézt ve složce Spam nebo v koši.

November 30, 2017