Back to Question Center
0

Efektivní odstraňování škodlivého softwaru: Průvodce ze semináře

1 answers:

Tato příručka byla navržena tak, aby vám pomohla odstranit malware ze systému, který byl infikován, pokud se může úspěšně spustit. Pokud máte podezření, že malware, který infikoval vaše zařízení, je Crypto (Cryptolocker, TeslaCrypt atd.), Pak tato příručka není pro vás. Data jsou v sázce a místo toho byste měli učinit příspěvek. Není-li váš počítač schopen zavést systém v důsledku malwaru, doporučujeme vám učinit příspěvek, protože tato příručka nemusí být nápomocná.

Pokud provedete následující postup, který vám poskytne expert Semalt , Julia Vashneva, budete schopni vyřešit vaše výzvy ve více než 90% scénářů - commercial appraiser. Poznamenejme, že návrh všech malwaru není podobný a ve stejném případě není návrh nástrojů pro odstraňování virů stejný.

Odmítnutí odpovědnosti

Následující pokyny jsou pouze doporučení. Jste ten, kdo zodpovídá za jakýkoli pohyb, který vyberete k provedení v počítači. Je důležité si uvědomit, že v případě, že se rozhodnete postupovat podle této příručky, můžete poškodit ztrátu dat z provozu nebo praxe. Doporučujeme proto, abyste si před použitím této příručky zálohovali své údaje.

Kroky k odstranění malwaru

Nejdříve byste měli přejít na rozšíření prohlížeče a odstranit všechny položky, které vypadají podezřele. Také nezapomeňte odstranit neobvyklé domovské stránky a nastavení prohlížeče.

Stáhněte a nainstalujte následující převodové stupně v tomto pořadí. Proveďte všechny nástroje, pokud není uvedeno jinak. Během spouštění nástrojů se ujistěte, že jste v normálním režimu.

MUSÍTE ZAČÍT SE KROKOVÝM POUŽITÍM AŽ DO TO, KTERÝ MŮŽEM ZJIŠTĚT PROČ RKILL JE ZPŮSOBENÝ RIZIKA

1. Proveďte [rkill.com]. V některých případech může trvat i několik minut..

2. Stáhněte aktuální verzi softwaru Malwarebytes 3.0. Zapněte alternativu "Scan for Rootkits" a poté spusťte skenování.

3. Pomocí funkce "Spustit možnost spustit Malwarebytes ADWCleaner a potom klepněte na tlačítko" Čištění "při dokončení a povolit jej restartování systému.

4. Nainstalujte nástroj Malwarebytes Junkware Removal Tool a povolte jeho dokončení. Po dokončení počítače restartujte počítač.

5. Nainstalujte Sophos HitmanPro

Co je definice škodlivého softwaru?

Malware v inkluzivním termínu, který odkazuje na různé kategorie nepřátelských aplikací včetně počítačových červů, virů, Ransomware, adware, scareware a dalších škodlivých aplikací.

Jak se můj počítač nakazil?

Je obtížné určit s jistotou zdroj infekce. Ve většině případů uživatel umožňuje, aby infekce proběhla nevědomky.

Jak chránit před budoucími infekcemi:

Buďte nadšeni tím, co stahujete a spusťte ve svém systému. Aktualizujte programy jako Flash a Java pomocí oficiálních stránek. Níže uvedené nástroje vám pomohou vyčistit počítač:

Bezplatný antivirový program

  • Avast
  • BitDefender
  • Malwarebytes 3.0
  • ESET Free Online Scanner

Důležité nástroje:

  • Unchecky
  • TronScript
  • Malwarebytes 3.0
  • uBlock Origin Browser Extension

Závěr

Přístupy doporučené v této příručce byly vybrány díky vysoké míře úspěšnosti stanovené v obrovském měřítku. Ale v některých případech nemusí být tyto kroky postačující. V takovém případě budete pravděpodobně muset požádat o pokročilou pomoc.

November 23, 2017