Back to Question Center
0

Hacked Subdirectories na stránkách WordPress - Semalt Expert o nových nevyžádaných přístupech

1 answers:

V poslední době se objevily zprávy o incidentech SEO spamu, které zahrnují instalaci škodlivého obsahu a podadresářů na stránkách WordPress. Spamové a hackeři používají tuto strategii pro černou klobouk SEO pro zneužití serverového zdroje a úložiště. Instalují obsah spamu do aplikace WordPress a aktivují škodlivé podadresáře, které infikují vaše webové stránky - мебель владимир диван юлечка.

Alexander Peresunko, špičkový odborník z Semalta , zde zpracovává některé praktické otázky v tomto ohledu .

Spamy propagují produkty a služby pravidelně. Například mnoho spamových stránek rozvíjí sluneční brýle a návrhářské produkty, přitahuje lidi do affiliate programů příjmů, které kontrolují hackeři. Tato technika je oddělena od ostatních hackerských programů, protože přesměruje uživatele na podivné a škodlivé odkazy. Může zničit vzhled svého webu a ukrást informace o kreditní kartě na internetu.

Hackeři a spamátoři pokryjí triky tím, že skrývají stránky spamu uvnitř podadresářů legitimních webů a nejvíce nepříjemné je to, že webmasteři nebo vlastníci těchto stránek nikdy nevidí. Časem je nezbytné sledovat bezpečnost vašeho webu a provádět některé změny ve vašich účtech WordPress. Pomocí služby Google Search Console můžete zjistit, zda útočníci spamují vaše webové stránky. Odborníci v Semalt doporučují tento nástroj svým zákazníkům, kteří chtějí zlepšit kvalitu provozu na webu. Pokud vidíte spousty dotazů na poli komentářů vašeho webu, je pravděpodobné, že jste oběť SEO hack. Bohužel neexistuje žádný způsob, jak tento problém diagnostikovat, a budete muset vytvořit celou webovou stránku.

Hackeři byste nikdy neměli zachytit a používat různé způsoby, jak zajistit ochranu a bezpečnost na internetu. Ve většině případů spammeri napadají vaše stránky skrze vstupní skripty a spamové injekce, které jsou těžké odhalit. Existují však některé způsoby, jak zabránit hackerům skrývat jejich kódy ve vašich legitimních stránkách WordPress.

Šetření nevyžádané pošty, nazývané jako serverové zdroje, se používá k analýze případů, kdy hackeři napadnou vaše webové stránky a profitují z vašich SEO strategií. Navíc využívají techniky SEO s bílým kloboukem, které jste použili k hodnocení vašich webových stránek v výsledcích vyhledávače . Na rozdíl od škodlivých přesměrování tento typ spamu nemůže změnit vzhled a vzhled infikovaných webových stránek.

November 24, 2017