Back to Question Center
0

Jak hackeři Hack - Semaltové odborné obavy

1 answers:

V každém on-line faktoru zahrnujícím server je obvykle riziko hackingu. TheInternet zahrnuje odesílání a přijímání informací uživateli na server. V důsledku toho se většina webového vývoje zaměřuje na uživatele a uživatelene stability systému. Z tohoto důvodu lidé vytvářejí webové stránky elektronického obchodování, které mohou tyto úkoly provádět pouze příkladně,ignorovat skutečnost, že lidé s špatnými úmysly mohou tuto šanci využít. Výsledkem je bezpečnost vašeho webu, stejně jako bezpečnostVaši klienti závisí na tom, jak efektivně můžete bojovat proti pokusům o hack.

Existuje mnoho způsobů, kterými lidé provádějí svůj hack. Cílem hackerů jenajít neoprávněný přístup online a získat přístup k informacím, které jinak zůstávají v databázi serverů. V některých případech se mohou pokusitpřivede webovou stránku dolů pomocí botnetů nebo jiných škodlivých prostředků. Mnoho lidí, kteří dělají webové stránky jako blogy nebo e-commerce stránky, se divíjak hackeři provádějí své hackery. Aby člověk mohl nastavit prostředky a mechanismy prevence hackerů, je třeba pochopit, jak hackeřihack webové stránky.

Jack Miller, manažer úspěchu zákazníka společnosti Semalt ,specifikuje některé metody, které používají hackeři, jak je uvedeno níže:

Útoky na kříži (XSS)

Jedná se o uživatelsky zprostředkované kódy, které mohou běžet na serveru a napadnout zranitelnépočítač. Hacker začíná podváděním uživatele klepnutím na odkaz, který je škodlivý. Tento odkaz spouští skript v prohlížeči, kdehacker najde kanály využívající jiné podvody. Například hacker může vzít všechna data prohlížeče, jako jsou hesla a mezipaměť. Hackermůže také používat vzdáleně funkce prohlížeče, jako je mikrofon i webová kamera, bez souhlasu oběti.

SQL Injection

Tato exploita využívá zranitelnost některých programovacích jazyků. Tentovyužívat většinou funguje na webových stránkách, které mají špatnou strukturu kódu. Například web PHP může být předmětem injekčního útoku SQL.Hacker se pokusí přistupovat pouze k databázi webových stránek a získává všechna data. Informace, jako jsou firemní údaje, přihlašovací údaje uživatelů a kredityinformace o kartě jsou tímto způsobem zranitelné. Útočník navíc může stahovat, nahrávat nebo upravovat pole ve sloupcích a řádcíchdat, které používáte. V ostatních případech mohou hackeři používat úpravu paketů, kde ukradou data mezi serverema uživatele.

Závěr

Když vytváříme webové stránky, nedokážeme rozpoznat potenciální ztráty hackerůpodnikání v oblasti elektronického obchodu. Výsledkem je, že mnoho webových stránek je postaveno tak, aby sloužilo zákazníkovi bez hackerů. Hackeři mohou provéstmnoho procedur na webové stránce, z nichž většina může zahrnovat krádež, podvod nebo nesprávné zacházení se soukromými informacemi. Stručně řečeno, bezpečnost vašehostránky, stejně jako stránky vašich klientů, závisí na vás, vlastníkovi a administrátorovi. Většina snah o optimalizaci pro vyhledávače (SEO) se zaměřuje na zvýšeníplatnost webové stránky a také viditelnost SERP. Hackeři mohou v tomto ohledu strhnout místo. Znalosti o metodách hackingumůže ušetřit významnou ztrátu společnosti, stejně jako zvýšení autority domény ve vyhledávačích kvůli bezpečnosti Source .

November 23, 2017