Back to Question Center
0

Jak přesvědčit zákazníky, aby si koupili SEO-přátelský obsah

1 answers:

Značný počet firem má názor, že mohou platit peněz za obsah, ale k jejich překvapení, že jejich blogy nedosahují popularity a nakonec se produkty neprodávají. Počet jejich stoupenců v sociálních médiích zůstává vysoký, přesto jejich intervence v oblasti internetového marketingu nepomáhá k jejich posunu dopředu.

Obsah je kritický, ale firmy stále podceňují jeho význam. Max Bell, Semalt Customer Success Manager, vysvětluje, proč je pro stránky důležité poskytnout skvělý obsah.

Halo dopad

Pokud má vaše webová platforma špatný obsah, lidé si uvědomují, že váš produkt je špatný. Psychologicky, halo efekt vysvětluje, proč lidé, kteří vypadají atraktivně, jsou často označováni jako důvěryhodní - correos corporativos con gmail account. To znamená, že pokud je váš obsah dobrý, diváci se také domnívají, že váš produkt je dobrý.

Mediocní obsah

Halo efekt je významný pouze tehdy, když vás lidé všimnou a v případě, že váš obsah je obyčejný, pak vás nikdo nebude poznávat. Web je jedna velká hora s obvyklým obsahem, což je méně zajímavé a špatně psané. Vaše levné spisovatelé vám nepomohou vyhrát vaše publikum, protože lidé budou volit jiné stránky, které mají dobrý obsah..

Průměrný obsah se nezdaří získat odkazy

Pokud výrazně investujete do inzerce a jakmile jednotlivec přistupuje k vašemu webu, rozhodne se, že to nevyhovuje, pak se investice nestojí za to. S velkým obsahem budete schopni přitahovat zákazníky a čtenáře po dlouhou dobu.

Úžasný obsah má nohy. Reklama nemá

V některých případech ne všechny skvělé obsahy dosáhnou hodně, ale většina velkého obsahu se časem rozšiřuje a končí sdílením napříč sociálními médii a dalšími platformami.

Super obsah spojuje vaši značku s určitou osobností

Špatné psaní vás neovlivní, nepohlíží vás a nezahrnuje vás. Ve skutečnosti to může být nazváno jen ztrátou inkoustu. Na druhou stranu dobrý obsah může udělat hodně. Vytváří spojení, osobnost a pocit. V případě, že potřebujete, aby váš obsah byl cool, musíte najít osobu, která si je vědoma trendů v obsahu.

Začíná vás jako autorita

Super obsah je dobře strukturovaný a komplexní, něco, co vás maluje jako odborník v oboru. Tím se vytáhnou vlivní lidé, kteří jsou kritickým publikem, a jakmile začnou publikovat svůj obsah, číst platformu a propojit s dalšími webovými stránkami, pak budete sklízet mnoho.

Špatný obsah nemá cenu investovat

Špatně prozkoumaný a psaný obsah nestojí za kapitál, který na něj vynakládáte, neboť se mu to nepodaří zapůsobit a nakonec ho nebude číst velké publikum. Super obsah bude nákladný, ale má potenciál oslovit obrovské publikum a tvarovat vaši značku.

November 23, 2017