Back to Question Center
0

Je váš počítač také infikován nemocí Darodar Spam? - Semalt ví, jak to vyléčit!

1 answers:

Museli jste slyšet od některých lidí, kteří tvrdí, že Darodar se objeví v účtu Google Analytics. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je vytvořit filtry k blokování domény Darodar. Pokud jste o tomto problému slyšeli, dovolte mi, abych vám řekl, že tato služba zašle na vaše webové stránky crawlery a roboty a předstírá, že odesílají legitimní provoz - audemars replica. Pokud zaznamenáte náhlý nárůst počtu zobrazení stránek, musíte se podívat na referenčního uživatele v účtu Google Analytics. Nejpravděpodobnější je, že vám Darrodar posílá falešnou dopravu a snaží se vás několikrát oklamat. Měli byste si uvědomit, že taková návštěvnost výrazně zvýší míru odchodů.

Lisa Mitchell Semalt Customer Success Manager, vysvětluje, že Darodar je SEO program se stínovou pověstí na internetu. Mnoho jednotlivců vyslalo na fórach otázky ohledně této služby a jak je blokovat nebo eliminovat. Existuje několik řešení a několik způsobů, jak požádat o to, aby vaše webové stránky nebyly prolézány touto společností. Přesto bychom raději neměli hýbat s kódy stránek, pokud nebudeme muset. Je povinné komunikovat s jinými lidmi a dát svou webovou adresu těm, kterým důvěřujete nejvíce. Nejvíce byste neměli kontrolovat služby Darodar a nenechte se oklamat jeho balíčky s nízkým rozpočtem. Tyto boty nabývají do velké míry statistiku vašich webových stránek, poškozují návštěvy návštěvníků, míru okamžitého odchodu a trvání návštěvy. To vše není přátelské pro vaše webové stránky a mělo by být zbaveno co nejdříve.

Vyžaduje použití různých webových prohledávačů pro shromažďování informací o webových stránkách a následné prodávání dat v oboru. Je však možné eliminovat Darodarovou návštěvnost, protože vytváří různé útoky spamu doporučení a pokouší se manipulovat s hodnocením vyhledávače .

Služba Google Analytics provádí skvělou práci, která vylučuje, aby se roboti objevili jako návštěvy vašeho webu, ale prohledávače Darodaru se podařilo překonat lidské i nečlověčí dopravní zácpy a nafouknout provozní počet.

Dobrou zprávou je, že můžete blokovat Darodara z vašeho Google Analytics. Ve vašem účtu je funkce blokovat jak darodar.com, tak buttons-for-websites.com. Pomocí této funkce můžete předejít všem typům pavouků a robotů v účtu Google Analytics. A zde máme průvodce krok za krokem. Všechno nejlepší a doufáme, že z toho budete mít značné výhody:

  • Otevřete svůj účet Google Analytics a přejděte do části Správce v horní části.
  • Zde vidíte tři sloupce: Vlastnost, Pohled a Účet. V sekci Pohled byste měli kliknout na možnost Nastavení zobrazení.
  • Přejděte dolů a zaškrtněte všechna políčka, která říkají "Vylučte zásahy známých robotů a pavouků."

Domníváme se, že je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob blokování návštěvnosti od Darodaru. Také můžete snadno blokovat všechny roboti a známé pavouky ze zpráv služby Google Analytics.

November 24, 2017