Back to Question Center
0

La Guida Da Semalt: Nejlépe Glosář Condizioni Ogni Blogger Dovrebbe Sapere

1 answers:

Přáli jste si někdy získat seznam všech základních klíčových termínů, které by měl každý blogger vědět? Podívejme se na to, je toho hodně vědět o blogování a online marketingu. Mít odkazovou stránku by bylo velmi užitečné.

Naštěstí pro tebe je to přesně Andrew Dyhan, odborník na Semalt Digtal Services pro vás udělal v tomto článku. Najdete zde seznam běžných termínů blogů definovaných a uspořádaných abecedně pro vaše pohodlí - que significa lenguaje analogico.

Služba AdSense: je platforma založená na příjmech založená na reklamách, kterou vlastní společnost Google. Blogéři vydělávají, když lidé kliknou na odkazy AdSense v článcích a na reklamy běžící na webech nebo blogy.

AdWords: další reklamní aplikace založená na penězích založená na Googlu, kde se blogerům a majitelům webových stránek platí jedno kliknutí na cílené klíčové slovo.

Alexa: je nástroj pro hodnocení webových stránek Amazonu. Indexuje webové stránky a umožňuje zjistit, které z nich mají největší návštěvnost. Každému webovému místu je přiděleno číslo založené na shromážděných informacích. Čím nižší je pořadí, tím je internet oblíbenější.

Zpětné odkazy: jsou hypertextové odkazy nalezené v blogových příspěvcích a na webových stránkách odkazujících na autoritativní webové stránky. Společnost Google používá zpětné odkazy, které pomáhají přiřadit webové stránky.

Blackhat Search Engine Optimization: bezohledné techniky používané neeticky ke zvýšení webového pořadí. To zahrnuje zamyšlení nad technikami, jako je vycpávání klíčových slov do textu a použití stránek dveří.

Blog: pravidelně aktualizovaná sekce webových stránek obsahující relevantní a zajímavé témata.

Doména: je název hostitele webové stránky.

Krmivo: je prostředek pro lidi, kteří dostávají nejnovější zprávy z oblíbených webových stránek a blogů. Dvě hlavní formáty jsou RSS a Atom.

Google Analytics: platforma Google pro statistiku webových stránek. Umožňuje přijímat informace týkající se specifik vašich webových stránek, např. množství návštěv přicházející na vaše stránky..

Stránka indexu: domovská stránka blogu nebo webové stránky.

Linkbait: je atraktivním faktorem, díky němuž lidé kliknou na určité příspěvky, videa nebo obrázky.

Metadony: jsou pouze HTML značky, které označují popis stránky a klíčová slova.

Niche: zúžená oblast, na kterou se může blogger zaměřit.

PageRank: hodnocení webových stránek nebo blogů vypočtené pomocí algoritmů společnosti Google.

Permalink: URL určité stránky nebo blogu.

příspěvek: jednotlivé články nebo položky tvořící webové stránky nebo blogy.

Pro Blogger: osoba, která dělá příjmy online s jejich blogy (blogy), a proto je považován za profesionálního blogera, aka pro blogger.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO): techniky, které se používají ke zvyšování pořadí webových stránek ekologicky, eticky schváleným způsobem. Když web nebo blog byl nakonfigurován pro SEO, říkáme, že je plně optimalizován.

Sociální média: webové platformy, které umožňují společenskou interakci mezi lidmi. Mezi ně patří platformy jako Facebook, LinkedIn, Google+, Instagram, Snapchat atd.

Odběratelé: lidé, kteří se rozhodnou zaregistrovat na vašich webových stránkách nebo blogu, dostávají pravidelné informační bulletiny nebo aktualizace prostřednictvím e-mailu.

Tagy: klíčová slova, která usnadňují lidem najít to, co potřebují na vašem webu.

Virová obsah: populární obsah, ať už videa, obrázky nebo příspěvky, které jsou sdíleny spousty lidí v krátkém čase.

Vlogování: použití formátu videa k propagaci obsahu, který by jinak byl jinak čten v příspěvcích na blogu.

Wordpress: přední blogovací platforma na světě.

WordPress Plugin: existuje mnoho pluginů, které řeší různé problémy. Každý plugin je část kódu, která může být vložena do vašeho blogu nebo na vašem webu.

URL: je zkratka pro Uniform Resource Locator. Adresy URL jsou odkazy, které vás zavedou na určitou stránku a jsou zobrazeny jako adresy pro tyto webové stránky nebo stránky.

Tento seznam není úplný, ale poskytuje nejběžnější termíny, které narazíte, a nejzákladnější termíny, které by měl každý blogger vědět.

November 23, 2017